Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

4. Liga wielkopolska Final
Polonia Leszno
VVÎEV
Final1-2
Nowe Skalmierzyce
VVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Polonia Leszno 42%Egal 23%Nowe Skalmierzyce 35%

Polonia Leszno 1-2 Nowe Skalmierzyce: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Polonia Leszno 1-2 Nowe Skalmierzyce. Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Nowe Skalmierzyce, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Polonia Leszno vs Nowe Skalmierzyce

Polonia Leszno marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,4. Nowe Skalmierzyce marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Polonia Leszno, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Polonia Lesznoultimele 5Nowe Skalmierzyce
2,00
Puncte / meci
2,20
2,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Polonia Leszno și ultimele 5 Nowe Skalmierzyce, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Polonia Leszno3-1-1

V
Kłos Budzyń - Polonia Leszno29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-6
V
Polonia Leszno - Ostrovia Ostrow Wielkopolski22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-1
Î
Avia Kamionki - Polonia Leszno19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-0
E
Polonia Leszno - Astra Krotoszyn15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
V
Meblorz Swarzędz - Polonia Leszno08.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-4

Nowe Skalmierzyce3-2-0

V
Nowe Skalmierzyce - Nielba Wagrowiec29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-1
V
Piast Kobylnica - Nowe Skalmierzyce22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
E
Nowe Skalmierzyce - Polonia Chodzież19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-1
E
LKS Goluchow - Nowe Skalmierzyce15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-1
V
Kłos Budzyń - Nowe Skalmierzyce08.08.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2

Ponturi Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Polonia Leszno2.1742% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Nowe Skalmierzyce2.5735% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.55
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Polonia Leszno vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Nowe Skalmierzyce n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 9-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

La case, diferența e mică: Polonia Leszno are cota 2.17, Nowe Skalmierzyce 2.57.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Polonia Leszno și 1,6 pentru Nowe Skalmierzyce. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Polonia Leszno are 41%, Nowe Skalmierzyce 36%. Peste 2.5 goluri: 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce

Goluri estimate: 1,70 Polonia Leszno și 1,60 Nowe Skalmierzyce, total 3,30. 1X2 în model: 41% · 23% · 36%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-18,5%1-28,0%2-26,8%1-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Favorită la startPolonia Leszno · 2.17
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce?

Niciuna clar: cotele erau 2.17 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.