Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

4. Liga dolnośląska

Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

4. Liga dolnośląska Final
Piast Zmigrod
EVVÎV
Final2-2
Chrobry Glogow II
VÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Piast Zmigrod 65%Egal 17%Chrobry Glogow II 17%

Piast Zmigrod 2-2 Chrobry Glogow II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Piast Zmigrod 2-2 Chrobry Glogow II. Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 17%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (76%). Scorul exact 2-2 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Piast Zmigrod vs Chrobry Glogow II

Piast Zmigrod marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,6. Chrobry Glogow II marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Chrobry Glogow II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
76%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Piast Zmigrodultimele 5Chrobry Glogow II
2,00
Puncte / meci
1,40
2,6
Goluri marcate / meci
3,4
0,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Piast Zmigrod și ultimele 5 Chrobry Glogow II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Piast Zmigrod3-1-1

E
Moto Jelcz Oława - Piast Zmigrod22.08.26 · 4. Liga dolnośląska
1-1
V
Piast Zmigrod - AKS Strzegom19.08.26 · 4. Liga dolnośląska
3-1
V
Blyskawica Gac - Piast Zmigrod15.08.26 · 4. Liga dolnośląska
0-5
Î
Piast Zmigrod - Polonia Bielany Wroclawskie08.08.26 · 4. Liga dolnośląska
0-1
V
Polonia Stal Swidnica - Piast Zmigrod01.08.26 · 4. Liga dolnośląska
0-4

Chrobry Glogow II2-1-2

V
Chrobry Glogow II - Prochowice22.08.26 · 4. Liga dolnośląska
8-0
Î
Zabkowice Slaskie - Chrobry Glogow II19.08.26 · 4. Liga dolnośląska
3-2
Î
Chrobry Glogow II - Polonia Środa Śląska16.08.26 · 4. Liga dolnośląska
0-1
V
Lechia Dzierzoniow - Chrobry Glogow II08.08.26 · 4. Liga dolnośląska
1-4
E
Chrobry Glogow II - Górnik Złotoryja01.08.26 · 4. Liga dolnośląska
3-3

Întâlniri directe Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II

Piast Zmigrod 1Egal 1Chrobry Glogow II 0

V/E/Î din perspectiva Piast Zmigrod. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Piast Zmigrod1.3865% fără marjă
X · Egal5.1517% fără marjă
2 · Chrobry Glogow II5.1517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.57
12 1.10

Analiza de dinainte de meci

Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 4. Liga dolnośląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Piast Zmigrod vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Chrobry Glogow II are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 17-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Piast Zmigrod a câștigat o dată, Chrobry Glogow II niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II 2-1, pe 11 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Piast Zmigrod, la 1.38, cu egalul la 5.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Piast Zmigrod și 2,0 pentru Chrobry Glogow II. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 65%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Piast Zmigrod are 42%, Chrobry Glogow II 38%. Peste 2.5 goluri: 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Ambele marchează (GG): 76% în model, adică o cotă corectă de 1.32. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II

Goluri estimate: 2,10 Piast Zmigrod și 2,00 Chrobry Glogow II, total 4,10. 1X2 în model: 42% · 20% · 38%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 76% (cotă corectă 1.32). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
19%4
39%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

2-17,3%2-27,3%1-17,0%1-27,0%3-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chrobry Glogow II. Chrobry Glogow II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Favorită la startPiast Zmigrod · 1.38
Goluri estimate~4,1
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II?

În 4. Liga dolnośląska.

Cine era favorită în Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II?

Piast Zmigrod pleca favorită, la cota 1.38. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Piast Zmigrod - Chrobry Glogow II?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.