Duminică18 octombrie
Live 62 Pune pont

4. Liga lubuska

Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

4. Liga lubuska Final
Piast Ilowa
EEÎEE
Final3-1
Kostrzyn nad Odra
EVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Piast Ilowa 42%Egal 23%Kostrzyn nad Odra 35%

Piast Ilowa 3-1 Kostrzyn nad Odra: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Piast Ilowa 3-1 Kostrzyn nad Odra. Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Piast Ilowa, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 3-1 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Piast Ilowa vs Kostrzyn nad Odra

Piast Ilowa marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Kostrzyn nad Odra marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Piast Ilowaultimele 5Kostrzyn nad Odra
0,80
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Piast Ilowa și ultimele 5 Kostrzyn nad Odra, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Piast Ilowa0-4-1

E
Lucznik Strzelce Krajenskie - Piast Iłowa29.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
E
Piast Iłowa - Ilanka Rzepin22.08.26 · 4. Liga lubuska
2-2
Î
Czarni Zagan - Piast Iłowa15.08.26 · 4. Liga lubuska
3-2
E
Piast Iłowa - Lechia Zielona Góra II08.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
E
Piast Karnin - Piast Iłowa02.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1

Kostrzyn nad Odra2-2-1

E
Kostrzyn nad Odra - Nowa Sol29.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
V
Pogoń Skwierzyna - Kostrzyn nad Odra22.08.26 · 4. Liga lubuska
1-2
E
Kostrzyn nad Odra - Róża Różanki15.08.26 · 4. Liga lubuska
1-1
Î
Victoria Szczaniec - Kostrzyn nad Odra08.08.26 · 4. Liga lubuska
3-0
V
Kostrzyn nad Odra - Stal Sulęcin01.08.26 · 4. Liga lubuska
4-0

Ponturi Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Piast Ilowa2.1542% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Kostrzyn nad Odra2.5735% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.57
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra s-a jucat duminică, 6 septembrie, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Piast Ilowa n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. A marcat 7 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Kostrzyn nad Odra are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-6.

La case, diferența e mică: Piast Ilowa are cota 2.15, Kostrzyn nad Odra 2.57.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Piast Ilowa și 1,6 pentru Kostrzyn nad Odra. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 69% în model, iar 1.57 plătește peste cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 55% în model, adică o cotă corectă de 1.82. Ambele marchează (GG): 58% în model, adică o cotă corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra

Goluri estimate: 1,30 Piast Ilowa și 1,60 Kostrzyn nad Odra, total 2,90. 1X2 în model: 31% · 25% · 44%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%1-29,2%0-18,8%2-17,4%1-07,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Piast Ilowa. Piast Ilowa a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Favorită la startPiast Ilowa · 2.15
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra?

În 4. Liga lubuska.

Cine era favorită în Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra?

Niciuna clar: cotele erau 2.15 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Piast Ilowa - Kostrzyn nad Odra?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.