Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

TurciaTurcia · 1. Lig

Pendikspor - Batman Petrolspor

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

Turcia1. Lig · Turcia Final
Pendikspor
ÎEVEE
Final2-2Pauză 0-1
Batman Petrolspor
VEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Pendikspor 39%Egal 28%Batman Petrolspor 32%

Pendikspor 2-2 Batman Petrolspor: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pendikspor 2-2 Batman Petrolspor (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 2-2 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (4-1) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Pendiksporîn meciBatman Petrolspor
4
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pendikspor vs Batman Petrolspor

Pendikspor marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Batman Petrolspor marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Pendikspor, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Pendiksporultimele 5Batman Petrolspor
1,20
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
2,6
1,0
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Pendikspor și ultimele 5 Batman Petrolspor, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pendikspor1-3-1

Î
Bodrumspor - Pendikspor07.05.26 · 1. Lig
2-0
E
Esenler Erokspor - Pendikspor02.05.26 · 1. Lig
1-1
V
Pendikspor - Boluspor26.04.26 · 1. Lig
2-0
E
Igdir - Pendikspor19.04.26 · 1. Lig
1-1
E
Pendikspor - Corum FK11.04.26 · 1. Lig
1-1

Batman Petrolspor3-1-1

V
Batman Petrolspor - Kepezspor25.04.26 · 2. Lig
6-0
E
Bucaspor - Batman Petrolspor19.04.26 · 2. Lig
3-3
Î
Batman Petrolspor - Beykoz Anadolu12.04.26 · 2. Lig
0-1
V
Ankaraspor - Batman Petrolspor08.04.26 · 2. Lig
2-3
V
Batman Petrolspor - Muglaspor04.04.26 · 2. Lig
1-0

Ponturi Pendikspor - Batman Petrolspor

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pendikspor2.3739% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Batman Petrolspor2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.62
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.44
Pauză peste 1.5 2.60

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Pendikspor - Batman Petrolspor s-a jucat luni, 10 august, în 1. Lig (Turcia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Pendikspor vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Batman Petrolspor are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 13-6.

La case, diferența e mică: Pendikspor are cota 2.37, Batman Petrolspor 2.85. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Pendikspor și 1,6 pentru Batman Petrolspor. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 69% în model, iar 1.62 plătește peste cota corectă de 1.45. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.24 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Pendikspor - Batman Petrolspor

Goluri estimate: 1,27 Pendikspor și 1,55 Batman Petrolspor, total 2,82. 1X2 în model: 31% · 25% · 44%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%0-19,2%1-29,1%1-07,6%2-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-1
Cornere4-1
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startPendikspor · 2.37
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pendikspor - Batman Petrolspor?

S-a jucat luni, 10 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Pendikspor - Batman Petrolspor?

În 1. Lig (Turcia).

Cine era favorită în Pendikspor - Batman Petrolspor?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Pendikspor - Batman Petrolspor?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din 1. Lig

Toată liga →