Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

CanadaCanada · Premier League

Pacific - FC Supra Du Quebec

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

CanadaPremier League · Canada Final
Pacific
ÎÎÎÎÎ
Final1-2Pauză 1-1
FC Supra Du Quebec
VÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Pacific 33%Egal 26%FC Supra Du Quebec 41%

Pacific 1-2 FC Supra Du Quebec: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pacific 1-2 FC Supra Du Quebec (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui FC Supra Du Quebec, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-2 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pacific vs FC Supra Du Quebec

Pacific marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,8. FC Supra Du Quebec marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Pacific, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Pacific nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Pacificultimele 5FC Supra Du Quebec
0,00
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
2,8
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Pacific și ultimele 5 FC Supra Du Quebec, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pacific0-0-5

Î
Pacific - FC Supra Du Quebec01.08.26 · Premier League
1-2
Î
Atletico Ottawa - Pacific26.07.26 · Premier League
3-2
Î
Pacific - HFX Wanderers06.07.26 · Premier League
1-2
Î
HFX Wanderers - Pacific27.06.26 · Premier League
5-2
Î
Vancouver FC - Pacific15.06.26 · Premier League
2-1

FC Supra Du Quebec3-0-2

V
Pacific - FC Supra Du Quebec01.08.26 · Premier League
1-2
Î
Cavalry - FC Supra Du Quebec29.07.26 · Premier League
2-1
V
HFX Wanderers - FC Supra Du Quebec25.07.26 · Premier League
2-3
Î
FC Supra Du Quebec - Vancouver FC18.07.26 · Premier League
1-5
V
FC Supra Du Quebec - Atletico Ottawa09.07.26 · Championship
3-1

Întâlniri directe Pacific - FC Supra Du Quebec

Pacific 0Egal 1FC Supra Du Quebec 2
Î
Pacific - FC Supra Du Quebec01.08.2026 · pauză 1-1
1-2
E
FC Supra Du Quebec - Pacific07.06.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
Pacific - FC Supra Du Quebec12.04.2026 · pauză 0-1
2-3

V/E/Î din perspectiva Pacific. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Pacific - FC Supra Du Quebec

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pacific2.7733% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · FC Supra Du Quebec2.2241% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.55
X2 1.36
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Pacific - FC Supra Du Quebec s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Premier League (Canada). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Pacific n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 7-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. FC Supra Du Quebec vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Pacific a câștigat niciodată, FC Supra Du Quebec de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Pacific - FC Supra Du Quebec 1-2, pe 1 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.22 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.49.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Pacific și 2,0 pentru FC Supra Du Quebec. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, dar la 1.36 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.55, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Pacific - FC Supra Du Quebec

Goluri estimate: 1,62 Pacific și 2,01 FC Supra Du Quebec, total 3,63. 1X2 în model: 32% · 21% · 47%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-28,7%1-18,6%2-17,0%2-27,0%1-35,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Pacific. Pacific a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: FC Supra Du Quebec. FC Supra Du Quebec a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Favorită la startFC Supra Du Quebec · 2.22
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pacific - FC Supra Du Quebec?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 05:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Pacific - FC Supra Du Quebec?

În Premier League (Canada).

Cine era favorită în Pacific - FC Supra Du Quebec?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.22 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Pacific - FC Supra Du Quebec?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →