Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

SuediaSuedia · Superettan

Ostersund - Ljungskile SK

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

SuediaSuperettan · Suedia Final
Ostersund
VEVVE
Final0-0Pauză 0-0
Ljungskile SK
VÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Ostersund 47%Egal 26%Ljungskile SK 26%

Ostersund 0-0 Ljungskile SK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ostersund 0-0 Ljungskile SK (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 0-0 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (10-5) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Ostersundîn meciLjungskile SK
10
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ostersund vs Ljungskile SK

Ostersund marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Ljungskile SK marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ostersundultimele 5Ljungskile SK
2,20
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Ostersund și ultimele 5 Ljungskile SK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ostersund3-2-0

V
FC Arlanda - Ostersund20.08.26 · Cupa
1-2
E
Varnamo - Ostersund16.08.26 · Superettan
1-1
V
Ostersund - GIF Sundsvall07.08.26 · Superettan
1-0
V
Ostersund - Osters01.08.26 · Superettan
1-0
E
Norrby IF - Ostersund26.07.26 · Superettan
2-2

Ljungskile SK2-1-2

V
IK Franke - Ljungskile SK19.08.26 · Cupa
0-1
Î
Ljungskile SK - Osters15.08.26 · Superettan
2-3
Î
Ljungskile SK - Oddevold08.08.26 · Superettan
0-1
E
United IK Nordic - Ljungskile SK02.08.26 · Superettan
2-2
V
Ljungskile SK - Sandviken IF26.07.26 · Superettan
2-1

Întâlniri directe Ostersund - Ljungskile SK

Ostersund 0Egal 1Ljungskile SK 0
E
Ljungskile SK - Ostersund14.06.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Ostersund. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ostersund - Ljungskile SK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ostersund1.9547% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Ljungskile SK3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.77
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.50

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.58

Analiza de dinainte de meci

Ostersund - Ljungskile SK s-a jucat luni, 24 august, în Superettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ostersund n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Ljungskile SK are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ljungskile SK - Ostersund 1-1, pe 14 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Ostersund, la 1.95, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Ostersund și 1,1 pentru Ljungskile SK. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.24, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.21 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ostersund - Ljungskile SK

Goluri estimate: 1,53 Ostersund și 1,14 Ljungskile SK, total 2,67. 1X2 în model: 46% · 26% · 28%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-010,6%2-19,2%2-08,1%0-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere10-5
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startOstersund · 1.95
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ostersund - Ljungskile SK?

S-a jucat luni, 24 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Ostersund - Ljungskile SK?

În Superettan (Suedia).

Unde s-a jucat Ostersund - Ljungskile SK?

Pe Arena Jämtkraft, în Östersund, luni, 24 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Ostersund - Ljungskile SK?

Ostersund pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Ostersund - Ljungskile SK?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Superettan

Toată liga →