Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

SUASUA · MLS Next Pro

North Texas - Minnesota United II

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

SUAMLS Next Pro · SUA Final
North Texas
EEÎVÎ
Final1-1Pauză 1-1
Minnesota United II
EEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
North Texas 32%Egal 37%Minnesota United II 30%

North Texas 1-1 Minnesota United II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat North Texas 1-1 Minnesota United II (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 1-1 avea 10,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (4-10) și 6 cartonașe galbene (2-4).

North Texasîn meciMinnesota United II
4
Cornere
10
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici North Texas vs Minnesota United II

North Texas marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2. Minnesota United II marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 8 întâlniri directe: North Texas 6, egal 1, Minnesota United II 1.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
North Texasultimele 5Minnesota United II
1,00
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
80%
6
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri North Texas și ultimele 5 Minnesota United II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

North Texas1-2-2

E
North Texas - Minnesota United II23.08.26 · MLS Next Pro
1-1
E
North Texas - Austin FC II20.08.26 · MLS Next Pro
0-0
Î
North Texas - Portland Timbers II16.08.26 · MLS Next Pro
0-3
V
North Texas - Tacoma Defiance09.08.26 · MLS Next Pro
3-1
Î
Ventura County - North Texas01.08.26 · MLS Next Pro
6-1

Minnesota United II1-2-2

E
North Texas - Minnesota United II23.08.26 · MLS Next Pro
1-1
E
Minnesota United II - The Town FC09.08.26 · MLS Next Pro
1-1
Î
Minnesota United II - Portland Timbers II01.08.26 · MLS Next Pro
1-2
Î1-0
V
Austin FC II - Minnesota United II13.07.26 · MLS Next Pro
2-3

Întâlniri directe North Texas - Minnesota United II

North Texas 6Egal 1Minnesota United II 1
E
North Texas - Minnesota United II23.08.2026 · pauză 1-1
1-1
V
Minnesota United II - North Texas10.05.2026 · pauză 0-2
0-2
Î
Minnesota United II - North Texas26.04.2026 · pauză 0-0
1-0
V
Minnesota United II - North Texas21.09.2025 · pauză 0-1
1-2
V
North Texas - Minnesota United II04.07.2025 · pauză 1-0
3-1
V
Minnesota United II - North Texas02.05.2025 · pauză 0-1
0-1
V
North Texas - Minnesota United II06.10.2024 · pauză 4-1
8-2
V
North Texas - Minnesota United II04.07.2024 · pauză 1-0
4-0

V/E/Î din perspectiva North Texas. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi North Texas - Minnesota United II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · North Texas2.7532% fără marjă
X · Egal2.4037% fără marjă
2 · Minnesota United II2.9530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.38
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.41
GG Nu 2.67

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

North Texas - Minnesota United II s-a jucat duminică, 23 august, în MLS Next Pro (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, North Texas are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-11. Minnesota United II vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

În ultimele 8 întâlniri directe, North Texas a câștigat de 6 ori, Minnesota United II o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: North Texas - Minnesota United II 1-1, pe 23 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.75 pentru gazde, 2.95 pentru oaspeți și 2.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.41.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru North Texas și 1,7 pentru Minnesota United II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: North Texas are 33%, Minnesota United II 43%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 61% în model, dar la 1.41 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități North Texas - Minnesota United II

Goluri estimate: 1,43 North Texas și 1,65 Minnesota United II, total 3,08. 1X2 în model: 33% · 24% · 43%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-28,9%2-17,8%0-17,6%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: North Texas. North Texas a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere4-10
Cartonașe galbene2-4
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat North Texas - Minnesota United II?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 03:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat North Texas - Minnesota United II?

În MLS Next Pro (SUA).

Cine era favorită în North Texas - Minnesota United II?

Niciuna clar: cotele erau 2.75 la gazde și 2.95 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în North Texas - Minnesota United II?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din MLS Next Pro

Toată liga →