Duminică18 octombrie
Live 61 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL 2 - Victoria

North Geelong Warriors - Melbourne Victory II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaNPL 2 - Victoria · Australia Final
Final0-2Pauză 0-2
Șanse înainte de meci, după cote
North Geelong Warriors 35%Egal 23%Melbourne Victory II 42%

North Geelong Warriors 0-2 Melbourne Victory II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat North Geelong Warriors 0-2 Melbourne Victory II (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Melbourne Victory II, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 24%), iar GG n-a ieșit (NG avea 25%). Scorul exact 0-2 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

North Geelong Warriorsîn meciMelbourne Victory II
8
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II

North Geelong Warriors marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Melbourne Victory II marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Melbourne Victory II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, North Geelong Warriors nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
North Geelong Warriorsultimele 5Melbourne Victory II
2,00
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
3,4
1,4
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri North Geelong Warriors și ultimele 5 Melbourne Victory II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

North Geelong Warriors3-1-1

Î
Eltham Redbacks - North Geelong Warriors11.07.26 · NPL 2 - Victoria
3-1
E
North Geelong Warriors - Port Melbourne Sharks04.07.26 · NPL 2 - Victoria
1-1
V
Manningham United Blues - North Geelong Warriors20.06.26 · NPL 2 - Victoria
2-3
V
North Geelong Warriors - Northcote City13.06.26 · NPL 2 - Victoria
2-1
V
North Geelong Warriors - North Sunshine Eagles30.05.26 · NPL 2 - Victoria
3-0

Melbourne Victory II3-1-1

E
Langwarrin - Melbourne Victory II10.07.26 · NPL 2 - Victoria
3-3
Î
Western United Tineret - Melbourne Victory II05.07.26 · NPL 2 - Victoria
3-2
V
Melbourne Victory II - Brunswick City22.06.26 · NPL 2 - Victoria
4-1
V
Bulleen Lions - Melbourne Victory II13.06.26 · NPL 2 - Victoria
2-4
V
Melbourne Victory II - Brunswick Juventus08.06.26 · NPL 2 - Victoria
4-0

Întâlniri directe North Geelong Warriors - Melbourne Victory II

North Geelong Warriors 0Egal 0Melbourne Victory II 3
Î2-1

V/E/Î din perspectiva North Geelong Warriors. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi North Geelong Warriors - Melbourne Victory II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · North Geelong Warriors2.5735% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Melbourne Victory II2.1242% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.64
X2 1.31
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 3.25
Peste 2.5 1.25

Ambele marchează

GG Da 1.29
GG Nu 3.25

Analiza de dinainte de meci

North Geelong Warriors - Melbourne Victory II s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în NPL 2 - Victoria (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

North Geelong Warriors vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Melbourne Victory II are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 17-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, North Geelong Warriors a câștigat niciodată, Melbourne Victory II de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Melbourne Victory II - North Geelong Warriors 2-1, pe 11 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: North Geelong Warriors are cota 2.57, Melbourne Victory II 2.12. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.25, iar GG la 1.29.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru North Geelong Warriors și 2,2 pentru Melbourne Victory II. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: North Geelong Warriors are 33%, Melbourne Victory II 46%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.25 e sub cea corectă (1.32) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 75% în model, iar 1.29 e aproape de cota corectă (1.33). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități North Geelong Warriors - Melbourne Victory II

Goluri estimate: 1,84 North Geelong Warriors și 2,18 Melbourne Victory II, total 4,02. 1X2 în model: 33% · 21% · 46%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
19%3
20%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

1-27,8%1-17,2%2-27,2%2-16,6%1-35,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Melbourne Victory II. Melbourne Victory II a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere8-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startMelbourne Victory II · 2.12
Goluri estimate~4,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat North Geelong Warriors - Melbourne Victory II?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 10:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat North Geelong Warriors - Melbourne Victory II?

În NPL 2 - Victoria (Australia).

Unde s-a jucat North Geelong Warriors - Melbourne Victory II?

Pe Elcho Park, în Lara, sâmbătă, 18 iulie, ora 10:00 (ora României).

Cine era favorită în North Geelong Warriors - Melbourne Victory II?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.12 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în North Geelong Warriors - Melbourne Victory II?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din NPL 2 - Victoria

Toată liga →