Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Needham Market - Halesowen Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Needham Market
ÎVÎEV
Final0-1
Halesowen Town
VÎEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Needham Market 37%Egal 29%Halesowen Town 34%

Needham Market 0-1 Halesowen Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Needham Market 0-1 Halesowen Town. Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Halesowen Town, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-1 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Needham Marketîn meciHalesowen Town
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Needham Market vs Halesowen Town

Needham Market marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Halesowen Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Needham Marketultimele 5Halesowen Town
1,40
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Needham Market și ultimele 5 Halesowen Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Needham Market2-1-2

Î
Alvechurch - Needham Market15.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
V
Hitchin Town - Needham Market11.08.26 · Southern League - PD Central
1-3
Î
Needham Market - Bromsgrove Sporting08.08.26 · Southern League - PD Central
1-3
E
Felixstowe&Walton United - Needham Market24.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Needham Market - Sudbury21.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Halesowen Town1-2-2

V
Halesowen Town - Bishop's Stortford15.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
Î
Bury Town - Halesowen Town08.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
E
Halesowen Town - Stourbridge28.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Halesowen Town - Tamworth25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Halesowen Town - Kidderminster Harriers18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Întâlniri directe Needham Market - Halesowen Town

Needham Market 1Egal 0Halesowen Town 1
Î
Halesowen Town - Needham Market01.11.2025 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Needham Market. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Needham Market - Halesowen Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Needham Market2.4537% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Halesowen Town2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.44
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Needham Market - Halesowen Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Needham Market vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Halesowen Town are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Needham Market a câștigat o dată, Halesowen Town o dată. Ultima: Needham Market - Halesowen Town 3-0, pe 14 februarie 2026.

La case, diferența e mică: Needham Market are cota 2.45, Halesowen Town 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Needham Market și 1,4 pentru Halesowen Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Needham Market are 40%, Halesowen Town 35%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.76 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 58% în model, iar 1.64 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Needham Market - Halesowen Town

Goluri estimate: 1,51 Needham Market și 1,38 Halesowen Town, total 2,89. 1X2 în model: 40% · 25% · 35%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%2-18,7%1-08,4%1-28,0%0-17,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Needham Market. Needham Market a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Halesowen Town. Halesowen Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startNeedham Market · 2.45
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Needham Market - Halesowen Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Needham Market - Halesowen Town?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Needham Market - Halesowen Town?

Pe Bloomfields, în Needham Market, Suffolk, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Needham Market - Halesowen Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Needham Market - Halesowen Town?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →