Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Nashville - Atletico San Luis

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Nashville
VÎEÎV
Final4-1Pauză 3-1
Atletico San Luis
ÎÎEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nashville 55%Egal 25%Atletico San Luis 20%

Nashville 4-1 Atletico San Luis: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nashville 4-1 Atletico San Luis (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui Nashville, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 4-1 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Nashvilleîn meciAtletico San Luis
3
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nashville vs Atletico San Luis

Nashville marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Atletico San Luis marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. La Atletico San Luis, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Nashvilleultimele 5Atletico San Luis
1,40
Puncte / meci
0,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
2,6
2
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Nashville și ultimele 5 Atletico San Luis, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nashville2-1-2

V
Nashville - Atletico San Luis10.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
4-1
Î
Nashville - Club Leon06.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
0-1
E
DC United - Nashville02.08.26 · MLS
2-2
Î
Orlando City - Nashville26.07.26 · MLS
1-0
V
Nashville - Montreal23.07.26 · MLS
1-0

Atletico San Luis0-2-3

Î
Nashville - Atletico San Luis10.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
4-1
Î
Inter Miami - Atletico San Luis06.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
4-2
E
Atletico San Luis - Tijuana01.08.26 · Liga MX - Apertura
0-0
E
UANL Tigres - Atletico San Luis26.07.26 · Liga MX - Apertura
2-2
Î
Atletico San Luis - Cruz Azul18.07.26 · Liga MX - Apertura
2-3

Întâlniri directe Nashville - Atletico San Luis

Nashville 1Egal 0Atletico San Luis 0
V
Nashville - Atletico San Luis10.08.2026 · pauză 3-1
4-1

V/E/Î din perspectiva Nashville. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nashville - Atletico San Luis

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nashville1.7255% fără marjă
X · Egal3.8525% fără marjă
2 · Atletico San Luis4.6520% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.20
X2 2.20
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.25

Cornere

Sub 9.5 1.65
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Nashville - Atletico San Luis s-a jucat luni, 10 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nashville vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. Atletico San Luis n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Nashville - Atletico San Luis 4-1, pe 10 august 2026.

Casele o dau favorită pe Nashville, la 1.72, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Nashville și 1,2 pentru Atletico San Luis. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Nashville, modelul calculează 56%. Cota de 1.72 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 62% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.61). Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.59 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Nashville - Atletico San Luis

Goluri estimate: 1,99 Nashville și 1,18 Atletico San Luis, total 3,17. 1X2 în model: 56% · 22% · 22%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-19,8%1-08,4%2-08,3%3-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Atletico San Luis. Atletico San Luis a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză3-1
Cornere3-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startNashville · 1.72
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nashville - Atletico San Luis?

S-a jucat luni, 10 august, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Nashville - Atletico San Luis?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Cine era favorită în Nashville - Atletico San Luis?

Nashville pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Nashville - Atletico San Luis?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.