Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

TanzaniaTanzania · Premier League

Namungo - Young Africans

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

TanzaniaPremier League · Tanzania Final
Namungo
VEVEE
Final1-3Pauză 0-0
Young Africans
VVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Namungo 9%Egal 20%Young Africans 70%

Namungo 1-3 Young Africans: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Namungo 1-3 Young Africans (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 64% pentru victoria lui Young Africans, iar cotele fără marjă 70%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (42%). Scorul exact 1-3 avea 5,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Namungoîn meciYoung Africans
1
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Namungo vs Young Africans

Namungo marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. Young Africans marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,4. La Young Africans, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Namungo nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Namungoultimele 5Young Africans
1,80
Puncte / meci
2,60
1,2
Goluri marcate / meci
2,4
0,8
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Namungo și ultimele 5 Young Africans, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Namungo2-3-0

V
Namungo - Mtibwa Sugar30.06.26 · Premier League
2-1
E
Namungo - Fountain Gate27.06.26 · Premier League
0-0
V
KMC FC - Namungo24.06.26 · Premier League
2-3
E
Namungo - TRA United16.06.26 · Premier League
0-0
E
Coastal Union - Namungo12.06.26 · Premier League
1-1

Young Africans4-1-0

V
Young Africans - Simba SC12.08.26 · Community Shield
1-0
V
JKT Tanzania - Young Africans30.06.26 · Premier League
0-3
V
Young Africans - TRA United27.06.26 · Premier League
3-0
V
Young Africans - Azam24.06.26 · Premier League
3-0
E
Azam - Young Africans21.06.26 · Federation Cup
2-2

Întâlniri directe Namungo - Young Africans

Namungo 0Egal 0Young Africans 5
Î
Young Africans - Namungo25.05.2026 · pauză 1-1
3-1
Î
Namungo - Young Africans22.02.2026 · pauză 0-1
0-1
Î3-0
Î0-2
Î
Namungo - Young Africans08.03.2024 · pauză 0-0
1-3

V/E/Î din perspectiva Namungo. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Namungo - Young Africans

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Namungo9.509% fără marjă
X · Egal4.4020% fără marjă
2 · Young Africans1.2870% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.55
X2 1.04
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 2.17
GG Nu 1.61

Analiza de dinainte de meci

Namungo - Young Africans s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Premier League (Tanzania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Namungo n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 6-4. Young Africans n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 12 goluri și a primit 2. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Namungo a câștigat niciodată, Young Africans de 5 ori. Ultima: Young Africans - Namungo 3-1, pe 25 mai 2026.

Young Africans pleacă favorită, la cota 1.28. Egalul e la 4.40, iar Namungo la 9.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 70% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 2.17.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 0,7 pentru Namungo și 1,8 pentru Young Africans. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Young Africans: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 58% în model, dar la 1.61 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Namungo - Young Africans

Goluri estimate: 0,70 Namungo și 1,81 Young Africans, total 2,51. 1X2 în model: 14% · 22% · 64%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

0-114,7%0-213,3%1-110,3%1-29,3%0-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză0-0
Cornere1-7
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startYoung Africans · 1.28
Goluri estimate~2,5
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Namungo - Young Africans?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Namungo - Young Africans?

În Premier League (Tanzania).

Unde s-a jucat Namungo - Young Africans?

Pe Majaliwa Stadium, în Ruangwa, sâmbătă, 15 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Namungo - Young Africans?

Young Africans pleca favorită, la cota 1.28. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Namungo - Young Africans?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →