Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

EcuadorEcuador · Seria A

Mushuc Runa - Libertad FC

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

EcuadorSeria A · Ecuador Final
Mushuc Runa
EVÎÎV
Final0-2Pauză 0-0
Libertad FC
VÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Mushuc Runa 62%Egal 22%Libertad FC 16%

Mushuc Runa 0-2 Libertad FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mushuc Runa 0-2 Libertad FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Libertad FC, iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 0-2 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (13-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Mushuc Runaîn meciLibertad FC
13
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mushuc Runa vs Libertad FC

Mushuc Runa marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. Libertad FC marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Mushuc Runa, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Mushuc Runa 2, egal 2, Libertad FC 2.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Mushuc Runaultimele 5Libertad FC
1,40
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
0,6
2,0
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
20%
100%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Mushuc Runa și ultimele 5 Libertad FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mushuc Runa2-1-2

E
CS Emelec - Mushuc Runa24.07.26 · Seria A
1-1
V
Mushuc Runa - Orense20.07.26 · Seria A
2-1
Î
CSD Macara - Mushuc Runa15.07.26 · Seria A
2-1
Î1-4
V2-3

Libertad FC2-1-2

V
Libertad FC - Delfin22.07.26 · Seria A
1-0
Î
Barcelona SC - Libertad FC19.07.26 · Seria A
1-0
V
Libertad FC - Tecnico Universitario15.07.26 · Seria A
1-0
E
LDU Quito - Libertad FC12.07.26 · Seria A
0-0
Î
Libertad FC - Leones del Norte04.07.26 · Seria A
1-3

Întâlniri directe Mushuc Runa - Libertad FC

Mushuc Runa 2Egal 2Libertad FC 2
E
Libertad FC - Mushuc Runa07.04.2026 · pauză 1-2
2-2
Î
Mushuc Runa - Libertad FC09.08.2025 · pauză 1-1
1-2
Î
Libertad FC - Mushuc Runa19.04.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Mushuc Runa - Libertad FC26.09.2024 · pauză 1-0
2-1
E
Libertad FC - Mushuc Runa03.08.2024 · pauză 1-2
2-2
V
Mushuc Runa - Libertad FC02.03.2024 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Mushuc Runa. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mushuc Runa - Libertad FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mushuc Runa1.4962% fără marjă
X · Egal4.2022% fără marjă
2 · Libertad FC5.7016% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.37
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.88

Cornere

Sub 9.5 2.27
Peste 9.5 1.56

Analiza de dinainte de meci

Mushuc Runa - Libertad FC s-a jucat luni, 27 iulie, în Seria A (Ecuador). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mushuc Runa vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Libertad FC are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 3-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Mushuc Runa a câștigat de 2 ori, Libertad FC de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Libertad FC - Mushuc Runa 2-2, pe 7 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Mushuc Runa, la 1.49, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.83.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Mushuc Runa și 1,1 pentru Libertad FC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 48% la victorie, față de 62%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.37. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Mushuc Runa - Libertad FC

Goluri estimate: 1,58 Mushuc Runa și 1,10 Libertad FC, total 2,68. 1X2 în model: 48% · 25% · 27%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-010,8%2-19,4%2-08,6%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mushuc Runa. Mushuc Runa a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere13-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startMushuc Runa · 1.49
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mushuc Runa - Libertad FC?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Mushuc Runa - Libertad FC?

În Seria A (Ecuador).

Cine era favorită în Mushuc Runa - Libertad FC?

Mushuc Runa pleca favorită, la cota 1.49. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Mushuc Runa - Libertad FC?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Seria A

Toată liga →