Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

ScotiaScotia · League 1

Montrose - East Kilbride

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

ScotiaLeague 1 · Scotia Final
Montrose
ÎVÎÎÎ
Final3-0Pauză 2-0
East Kilbride
VVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Montrose 22%Egal 23%East Kilbride 55%

Montrose 3-0 East Kilbride: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Montrose 3-0 East Kilbride (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 17% pentru victoria lui Montrose, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 3-0 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Montroseîn meciEast Kilbride
1
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Montrose vs East Kilbride

Montrose marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,4. East Kilbride marchează 3,4 goluri pe meci și primește 1,8. La East Kilbride, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Montroseultimele 5East Kilbride
0,60
Puncte / meci
2,00
0,6
Goluri marcate / meci
3,4
2,4
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Montrose și ultimele 5 East Kilbride, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Montrose1-0-4

Î
Alloa Athletic - Montrose15.08.26 · League 1
3-0
V
Montrose - Fraserburgh11.08.26 · Cupa Challenge
2-0
Î
Ross County - Montrose08.08.26 · League 1
2-1
Î
Montrose - Hamilton Academical01.08.26 · League 1
0-5
Î
Montrose - The Spartans25.07.26 · Cupa Ligii
0-2

East Kilbride3-1-1

V
East Kilbride - Cove Rangers15.08.26 · League 1
3-0
V
East Kilbride - Kilmarnock B11.08.26 · Cupa Challenge
5-3
E
Airdrieonians - East Kilbride08.08.26 · League 1
1-1
V
East Kilbride - Queen of the South01.08.26 · League 1
5-1
Î
St. Mirren - East Kilbride21.07.26 · Cupa Ligii
4-3

Ponturi Montrose - East Kilbride

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Montrose4.1022% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · East Kilbride1.6855% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.18
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.60
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Montrose - East Kilbride s-a jucat sâmbătă, 22 august, în League 1 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Montrose are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-12. East Kilbride vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 17 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

East Kilbride pleacă favorită, la cota 1.68. Egalul e la 4.00, iar Montrose la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Montrose și 2,4 pentru East Kilbride. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie East Kilbride merită privit: 65% în model, iar 1.68 plătește peste cota corectă de 1.54. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.50, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Montrose - East Kilbride

Goluri estimate: 1,20 Montrose și 2,43 East Kilbride, total 3,63. 1X2 în model: 17% · 18% · 65%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%0-27,8%1-17,7%1-37,6%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Montrose. Montrose a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: East Kilbride. East Kilbride a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startEast Kilbride · 1.68
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Montrose - East Kilbride?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Montrose - East Kilbride?

În League 1 (Scotia).

Unde s-a jucat Montrose - East Kilbride?

Pe Links Park, în Montrose, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Montrose - East Kilbride?

East Kilbride pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Montrose - East Kilbride?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →