Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Montevideo City Torque
ÎVVÎÎ
Final0-2Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Montevideo City Torque 52%Egal 27%Montevideo Wanderers 21%

Montevideo City Torque 0-2 Montevideo Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Montevideo City Torque 0-2 Montevideo Wanderers (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Montevideo Wanderers, iar cotele fără marjă 21%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-2 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Montevideo City Torqueîn meciMontevideo Wanderers
2
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Montevideo City Torque vs Montevideo Wanderers

Montevideo City Torque marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Montevideo Wanderers marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 4 întâlniri directe: Montevideo City Torque 1, egal 2, Montevideo Wanderers 1.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Montevideo City Torqueultimele 5Montevideo Wanderers
1,20
Puncte / meci
2,60
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
2,2
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Montevideo City Torque și ultimele 5 Montevideo Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Montevideo City Torque2-0-3

Î
Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers01.08.26 · Primera Division
0-2
V
Montevideo City Torque - Danubio25.07.26 · Primera Division
1-0
V1-3
Î
Bahia - Montevideo City Torque04.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
Montevideo City Torque - Maldonado06.06.26 · Primera Division
2-4

Montevideo Wanderers4-1-0

V
Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers01.08.26 · Primera Division
0-2
V
Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers18.07.26 · Primera Division
1-2
V
Montevideo Wanderers - CA Progreso12.07.26 · Primera Division
2-0
E
Montevideo Wanderers - Danubio06.06.26 · Primera Division
0-0
V
CA Juventud de Las Piedras - Montevideo Wanderers31.05.26 · Primera Division
2-5

Întâlniri directe Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers

Montevideo City Torque 1Egal 2Montevideo Wanderers 1
Î0-2
V0-4
E2-2
E0-0

V/E/Î din perspectiva Montevideo City Torque. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Montevideo City Torque1.7852% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Montevideo Wanderers4.3521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.92
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.74
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.82

Cornere

Sub 9.5 1.74
Peste 9.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Montevideo City Torque are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-11. Montevideo Wanderers n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 11 goluri și a primit 3.

În ultimele 4 întâlniri directe, Montevideo City Torque a câștigat o dată, Montevideo Wanderers o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers 0-2, pe 1 august 2026.

Montevideo City Torque pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.45, iar Montevideo Wanderers la 4.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.88.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Montevideo City Torque și 1,6 pentru Montevideo Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 52%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 69% în model, iar 1.92 plătește peste cota corectă de 1.45. Peste 1.5 goluri: 78% în model, cota corectă ar fi 1.28. Cota 1.31 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 58%. Cota de 1.88 e peste cea corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers

Goluri estimate: 1,30 Montevideo City Torque și 1,57 Montevideo Wanderers, total 2,87. 1X2 în model: 31% · 25% · 44%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-29,1%0-18,9%2-17,5%1-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Montevideo City Torque. Montevideo City Torque a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere2-5
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startMontevideo City Torque · 1.78
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers?

Pe Stadionul Charrúa, în Montevideo, sâmbătă, 1 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers?

Montevideo City Torque pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →