Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

CroatiaCroatia · Prva NL

Mladost Zdralovi - Vukovar

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

CroatiaPrva NL · Croatia Final
Mladost Zdralovi
EVEVV
Final1-1Pauză 1-1
Vukovar
ÎÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Mladost Zdralovi 32%Egal 27%Vukovar 40%

Mladost Zdralovi 1-1 Vukovar: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mladost Zdralovi 1-1 Vukovar (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 1-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Mladost Zdraloviîn meciVukovar
4
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mladost Zdralovi vs Vukovar

Mladost Zdralovi marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,8. Vukovar marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,6. La Mladost Zdralovi, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Mladost Zdraloviultimele 5Vukovar
2,20
Puncte / meci
0,80
2,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
2,6
3
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Mladost Zdralovi și ultimele 5 Vukovar, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mladost Zdralovi3-2-0

E
Mladost Zdralovi - NK Trnje25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Mladost Zdralovi - Jarun Zagreb18.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Mladost Zdralovi - Kustosija29.05.26 · Druga NL
3-3
V
NK Uskok - Mladost Zdralovi23.05.26 · Druga NL
2-3
V
Mladost Zdralovi - NK Bjelovar15.05.26 · Druga NL
2-1

Vukovar1-1-3

Î
Hajduk Split - Vukovar22.05.26 · HNL
6-3
Î
Vukovar - Varazdin15.05.26 · HNL
0-2
Î
Rijeka - Vukovar08.05.26 · HNL
3-0
V
Vukovar - Osijek02.05.26 · HNL
1-0
E
Slaven Belupo - Vukovar25.04.26 · HNL
2-2

Ponturi Mladost Zdralovi - Vukovar

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mladost Zdralovi2.8532% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Vukovar2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.47
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.90

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Mladost Zdralovi - Vukovar s-a jucat vineri, 21 august, în Prva NL (Croatia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Mladost Zdralovi n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 13 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Vukovar are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-13.

La case, diferența e mică: Mladost Zdralovi are cota 2.85, Vukovar 2.27. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Mladost Zdralovi și 1,4 pentru Vukovar. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 49% la victorie, față de 32%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, iar 1.40 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 2.00, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Mladost Zdralovi - Vukovar

Goluri estimate: 1,89 Mladost Zdralovi și 1,42 Vukovar, total 3,31. 1X2 în model: 49% · 22% · 29%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-19,3%1-27,0%1-06,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mladost Zdralovi. Mladost Zdralovi a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Vukovar. Vukovar a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startVukovar · 2.27
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mladost Zdralovi - Vukovar?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Mladost Zdralovi - Vukovar?

În Prva NL (Croatia).

Cine era favorită în Mladost Zdralovi - Vukovar?

Niciuna clar: cotele erau 2.85 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Mladost Zdralovi - Vukovar?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Prva NL

Toată liga →