Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

Middelfart - Thisted

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
Middelfart
VVVÎÎ
Final4-1Pauză 3-0
Thisted
EVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Middelfart 52%Egal 25%Thisted 22%

Middelfart 4-1 Thisted: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Middelfart 4-1 Thisted (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Middelfart, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (58%). Scorul exact 4-1 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Middelfartîn meciThisted
2
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Middelfart vs Thisted

Middelfart marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. Thisted marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. La Middelfart, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Middelfart 2, egal 0, Thisted 1.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Middelfartultimele 5Thisted
1,80
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Middelfart și ultimele 5 Thisted, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Middelfart3-0-2

V
Naesby BK - Middelfart25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Middelfart - VSK Aarhus18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Middelfart - Brabrand IF14.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Hobro - Middelfart30.05.26 · 1. Division
3-2
Î
Middelfart - B.93 Copenhagen23.05.26 · 1. Division
2-4

Thisted2-1-2

E
Brabrand IF - Thisted25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Thisted - Holstebro BK18.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
AB Gladsaxe - Thisted06.06.26 · 2Nd Division, Promotion Group
3-0
Î
Thisted - FC Roskilde29.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-2
V
Naestved BK - Thisted23.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-2

Întâlniri directe Middelfart - Thisted

Middelfart 2Egal 0Thisted 1
V
Middelfart - Thisted09.11.2024
3-2
Î
Thisted - Middelfart03.08.2024
1-0
V
Middelfart - Thisted01.04.2024
3-0

V/E/Î din perspectiva Middelfart. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Middelfart - Thisted

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Middelfart1.7652% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Thisted4.1022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.85
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Middelfart - Thisted s-a jucat sâmbătă, 1 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Middelfart are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Thisted vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8.

În ultimele 3 întâlniri directe, Middelfart a câștigat de 2 ori, Thisted o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Middelfart - Thisted 3-2, pe 9 noiembrie 2024.

Middelfart pleacă favorită, la cota 1.76. Egalul e la 3.60, iar Thisted la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Middelfart și 1,2 pentru Thisted. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Middelfart, modelul calculează 51%. Cota de 1.76 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 58% în model, iar 1.82 plătește peste cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.75 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Middelfart - Thisted

Goluri estimate: 1,79 Middelfart și 1,21 Thisted, total 3,00. 1X2 în model: 51% · 23% · 26%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%2-19,7%1-08,9%2-08,0%1-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Thisted. Thisted a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză3-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startMiddelfart · 1.76
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Middelfart - Thisted?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Middelfart - Thisted?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Unde s-a jucat Middelfart - Thisted?

Pe Middelfart Stadium, sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Middelfart - Thisted?

Middelfart pleca favorită, la cota 1.76. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Middelfart - Thisted?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →