Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

AngliaAnglia · EFL Trophy

Mansfield Town - Manchester City U21

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

AngliaEFL Trophy · Anglia Final
Mansfield Town
VÎÎVÎ
Final1-4Pauză 0-3
Manchester City U21
VVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Mansfield Town 54%Egal 23%Manchester City U21 23%

Mansfield Town 1-4 Manchester City U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mansfield Town 1-4 Manchester City U21 (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Manchester City U21, iar cotele fără marjă 23%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 1-4 avea 2,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Mansfield Townîn meciManchester City U21
9
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mansfield Town vs Manchester City U21

Mansfield Town marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Manchester City U21 marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,8. La Mansfield Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Mansfield Townultimele 5Manchester City U21
1,20
Puncte / meci
2,40
2,0
Goluri marcate / meci
2,8
2,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Mansfield Town și ultimele 5 Manchester City U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mansfield Town2-0-3

V
Mansfield Town - Doncaster Rovers15.08.26 · League One
2-1
Î
Mansfield Town - Sheffield United09.08.26 · EFL Cup
0-3
Î
Mansfield Town - Derby County31.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Alfreton Town - Mansfield Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Barrow - Mansfield Town18.07.26 · Amicale intercluburi
4-3

Manchester City U214-0-1

V
Aston Villa U21 - Manchester City U2101.05.26 · Premier League 2
2-3
V
Manchester City U21 - Norwich City U2113.04.26 · Premier League 2
3-0
V
Manchester City U21 - Norwich City U2113.04.26 · Premier League 2
3-0
Î
Derby County U21 - Manchester City U2103.04.26 · Premier League 2
1-0
V
Birmingham City U21 - Manchester City U2120.03.26 · Premier League 2
1-5

Ponturi Mansfield Town - Manchester City U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mansfield Town1.7254% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Manchester City U214.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.72
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Mansfield Town - Manchester City U21 s-a jucat miercuri, 19 august, în EFL Trophy (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Mansfield Town are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Manchester City U21 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 4. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Mansfield Town pleacă favorită, la cota 1.72. Egalul e la 4.00, iar Manchester City U21 la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Mansfield Town și 1,9 pentru Manchester City U21. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Mansfield Town are 35%, Manchester City U21 43%. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 1.47 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Mansfield Town - Manchester City U21

Goluri estimate: 1,67 Mansfield Town și 1,86 Manchester City U21, total 3,53. 1X2 în model: 35% · 22% · 43%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
22%3
19%4
28%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-19,1%1-28,5%2-17,6%2-27,1%0-15,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mansfield Town. Mansfield Town a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză0-3
Cornere9-4
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startMansfield Town · 1.72
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mansfield Town - Manchester City U21?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Mansfield Town - Manchester City U21?

În EFL Trophy (Anglia).

Unde s-a jucat Mansfield Town - Manchester City U21?

Pe One Call Stadium, în Mansfield, Nottinghamshire, miercuri, 19 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Mansfield Town - Manchester City U21?

Mansfield Town pleca favorită, la cota 1.72. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Mansfield Town - Manchester City U21?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din EFL Trophy

Toată liga →