Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Maldonado - Racing Montevideo

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Maldonado
EEÎEV
Final2-2Pauză 2-2
Racing Montevideo
EVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Maldonado 34%Egal 31%Racing Montevideo 35%

Maldonado 2-2 Racing Montevideo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maldonado 2-2 Racing Montevideo (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (45%). Scorul exact 2-2 avea 4,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (0-5) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Maldonadoîn meciRacing Montevideo
0
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maldonado vs Racing Montevideo

Maldonado marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Racing Montevideo marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Racing Montevideo, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Maldonado 2, egal 2, Racing Montevideo 1.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maldonadoultimele 5Racing Montevideo
1,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Maldonado și ultimele 5 Racing Montevideo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maldonado1-3-1

E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
Î
CA Progreso - Maldonado18.07.26 · Primera Division
1-0
E
Maldonado - Albion FC (URU)11.07.26 · Primera Division
1-1
V
Montevideo City Torque - Maldonado06.06.26 · Primera Division
2-4

Racing Montevideo1-3-1

E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2
V
Racing Montevideo - Boston River02.08.26 · Primera Division
1-0
Î
Cerro CA - Racing Montevideo26.07.26 · Primera Division
1-0
E
Racing Montevideo - CA Penarol13.07.26 · Primera Division
1-1
E
Central Espanol - Racing Montevideo06.06.26 · Primera Division
1-1

Întâlniri directe Maldonado - Racing Montevideo

Maldonado 2Egal 2Racing Montevideo 1
E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.2026 · pauză 2-2
2-2
V
Racing Montevideo - Maldonado08.02.2026 · pauză 1-2
2-4
Î
Maldonado - Racing Montevideo13.11.2024 · pauză 0-0
0-1
E
Maldonado - Racing Montevideo13.07.2024 · pauză 1-0
1-1
V
Racing Montevideo - Maldonado11.05.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Maldonado. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maldonado - Racing Montevideo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maldonado2.7534% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Racing Montevideo2.7035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.45
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.48
Peste 2.5 2.55

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.26
Pauză peste 1.5 3.60

Cornere

Sub 9.5 1.69
Peste 9.5 2.05

Analiza de dinainte de meci

Maldonado - Racing Montevideo s-a jucat marți, 11 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maldonado are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6. Racing Montevideo vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Maldonado a câștigat de 2 ori, Racing Montevideo o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Maldonado - Racing Montevideo 2-2, pe 11 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.75 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 3.00 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.55, iar GG la 2.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Maldonado și 1,1 pentru Racing Montevideo. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Maldonado are 37%, Racing Montevideo 34%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.48 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maldonado - Racing Montevideo

Goluri estimate: 1,14 Maldonado și 1,09 Racing Montevideo, total 2,23. 1X2 în model: 37% · 29% · 34%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-113,4%1-012,3%0-111,7%0-010,8%2-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-2
Cornere0-5
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startRacing Montevideo · 2.70
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maldonado - Racing Montevideo?

S-a jucat marți, 11 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Maldonado - Racing Montevideo?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Maldonado - Racing Montevideo?

Pe Estadio Domingo Burgueno Miguel, în Maldonado, marți, 11 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Maldonado - Racing Montevideo?

Niciuna clar: cotele erau 2.75 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Maldonado - Racing Montevideo?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →