Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Maldonado - Montevideo Wanderers

Statistici și rezultat final · duminică, 6 septembrie

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Maldonado
VÎEVE
Final2-0Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Maldonado 46%Egal 29%Montevideo Wanderers 25%

Maldonado 2-0 Montevideo Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maldonado 2-0 Montevideo Wanderers (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Maldonado, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 2-0 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Maldonadoîn meciMontevideo Wanderers
4
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maldonado vs Montevideo Wanderers

Maldonado marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. Montevideo Wanderers marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Maldonado, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Maldonado nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Maldonadoultimele 5Montevideo Wanderers
1,60
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Maldonado și ultimele 5 Montevideo Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maldonado2-2-1

V
Cerrito - Maldonado02.09.26 · Copa Uruguay
0-2
Î
CA Juventud de Las Piedras - Maldonado29.08.26 · Primera Division
2-0
E
Maldonado - CA Penarol23.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Progreso - Maldonado16.08.26 · Primera Division
0-2
E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2

Montevideo Wanderers2-2-1

E
Montevideo Wanderers - Cerro CA02.09.26 · Copa Uruguay
1-1
V
Montevideo Wanderers - Central Espanol29.08.26 · Primera Division
3-0
Î
Montevideo City Torque - Montevideo Wanderers23.08.26 · Primera Division
5-1
E
Montevideo Wanderers - Cerro Largo16.08.26 · Primera Division
1-1
V
Defensor Sporting - Montevideo Wanderers09.08.26 · Primera Division
0-1

Întâlniri directe Maldonado - Montevideo Wanderers

Maldonado 0Egal 3Montevideo Wanderers 2
E
Montevideo Wanderers - Maldonado24.05.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Montevideo Wanderers - Maldonado07.03.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Maldonado - Montevideo Wanderers21.09.2024 · pauză 0-1
1-3
Î
Montevideo Wanderers - Maldonado27.07.2024 · pauză 0-0
1-0
E
Montevideo Wanderers - Maldonado12.03.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Maldonado. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maldonado - Montevideo Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maldonado2.0046% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Montevideo Wanderers3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.69
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.87

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Maldonado - Montevideo Wanderers s-a jucat duminică, 6 septembrie, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Maldonado are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Montevideo Wanderers vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

În ultimele 5 întâlniri directe, Maldonado a câștigat niciodată, Montevideo Wanderers de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,4 goluri în medie. Ultima: Montevideo Wanderers - Maldonado 1-1, pe 24 mai 2026.

Maldonado pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.20, iar Montevideo Wanderers la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.87.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Maldonado și 1,1 pentru Montevideo Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.23 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.67 plătește sub cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Maldonado - Montevideo Wanderers

Goluri estimate: 1,37 Maldonado și 1,06 Montevideo Wanderers, total 2,43. 1X2 în model: 44% · 27% · 29%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-012,1%0-19,3%0-08,8%2-18,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,4 goluri, iar modelul estimează acum 2,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startMaldonado · 2.00
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maldonado - Montevideo Wanderers?

S-a jucat duminică, 6 septembrie, ora 00:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Maldonado - Montevideo Wanderers?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Maldonado - Montevideo Wanderers?

Pe Estadio Domingo Burgueno Miguel, în Maldonado, duminică, 6 septembrie, ora 00:00 (ora României).

Cine era favorită în Maldonado - Montevideo Wanderers?

Maldonado pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Maldonado - Montevideo Wanderers?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →