Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Maldonado - CA Penarol

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Maldonado
EVEEÎ
Final0-0Pauză 0-0
CA Penarol
EVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Maldonado 22%Egal 29%CA Penarol 50%

Maldonado 0-0 CA Penarol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maldonado 0-0 CA Penarol (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-0 avea 10,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Maldonadoîn meciCA Penarol
3
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maldonado vs CA Penarol

Maldonado marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. CA Penarol marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,4. La Maldonado, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Maldonado nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Maldonadoultimele 5CA Penarol
1,20
Puncte / meci
2,60
0,8
Goluri marcate / meci
2,6
0,6
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Maldonado și ultimele 5 CA Penarol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maldonado1-3-1

E
Maldonado - CA Penarol23.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Progreso - Maldonado16.08.26 · Primera Division
0-2
E
Maldonado - Racing Montevideo11.08.26 · Primera Division
2-2
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
Î
CA Progreso - Maldonado18.07.26 · Primera Division
1-0

CA Penarol4-1-0

E
Maldonado - CA Penarol23.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Penarol - Central Espanol17.08.26 · Primera Division
2-1
V
CA Penarol - Montevideo Wanderers06.08.26 · Primera Division
5-1
V
CA Penarol - Cerro Largo02.08.26 · Primera Division
3-0
V
CA Penarol - Boston River18.07.26 · Primera Division
3-0

Întâlniri directe Maldonado - CA Penarol

Maldonado 0Egal 2CA Penarol 3
E
Maldonado - CA Penarol23.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
CA Penarol - Maldonado23.02.2026 · pauză 0-1
2-1
Î
CA Penarol - Maldonado12.10.2024 · pauză 1-0
2-0
E
CA Penarol - Maldonado06.07.2024 · pauză 0-1
1-1
Î
Maldonado - CA Penarol08.04.2024 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Maldonado. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maldonado - CA Penarol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maldonado4.2022% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · CA Penarol1.8550% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.82
X2 1.18
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.15

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Maldonado - CA Penarol s-a jucat duminică, 23 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maldonado vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, CA Penarol n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 13-2. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Maldonado a câștigat niciodată, CA Penarol de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Maldonado - CA Penarol 0-0, pe 23 august 2026.

Casele o dau favorită pe CA Penarol, la 1.85, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,7 pentru Maldonado și 1,5 pentru CA Penarol. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CA Penarol: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.85 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 61%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 59% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Maldonado - CA Penarol

Goluri estimate: 0,74 Maldonado și 1,53 CA Penarol, total 2,27. 1X2 în model: 18% · 26% · 56%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

0-115,8%0-212,1%1-111,7%0-010,3%1-28,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startCA Penarol · 1.85
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maldonado - CA Penarol?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Maldonado - CA Penarol?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Maldonado - CA Penarol?

Pe Estadio Domingo Burgueno Miguel, în Maldonado, duminică, 23 august, ora 00:30 (ora României).

Cine era favorită în Maldonado - CA Penarol?

CA Penarol pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Maldonado - CA Penarol?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →