Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Maldonado - CA Juventud de Las Piedras

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Maldonado
EÎEVV
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Maldonado 13%Egal 79%CA Juventud de Las Piedras 8%

Maldonado 0-0 CA Juventud de Las Piedras: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maldonado 0-0 CA Juventud de Las Piedras (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 79%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-0 avea 12,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (10-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Maldonadoîn meciCA Juventud de Las Piedras
10
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maldonado vs CA Juventud de Las Piedras

Maldonado marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. CA Juventud de Las Piedras marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Maldonadoultimele 5CA Juventud de Las Piedras
1,60
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Maldonado și ultimele 5 CA Juventud de Las Piedras, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Maldonado2-2-1

E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
Î
CA Progreso - Maldonado18.07.26 · Primera Division
1-0
E
Maldonado - Albion FC (URU)11.07.26 · Primera Division
1-1
V
Montevideo City Torque - Maldonado06.06.26 · Primera Division
2-4
V
Maldonado - Nacional Montevideo01.06.26 · Primera Division
3-0

CA Juventud de Las Piedras1-2-2

E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
V
Albion FC (URU) - CA Juventud de Las Piedras17.07.26 · Primera Division
0-1
Î1-3
E
Danubio - CA Juventud de Las Piedras05.07.26 · Primera Division
1-1
Î
Nacional Montevideo - CA Juventud de Las Piedras07.06.26 · Primera Division
2-1

Întâlniri directe Maldonado - CA Juventud de Las Piedras

Maldonado 1Egal 1CA Juventud de Las Piedras 0
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras03.03.2026 · pauză 2-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Maldonado. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Maldonado - CA Juventud de Las Piedras

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Maldonado7.0013% fără marjă
X · Egal1.1679% fără marjă
2 · CA Juventud de Las Piedras12.008% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.57
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.60
Sub 2.5 1.35
Peste 2.5 2.80

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.53

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.03
Pauză peste 1.5 7.00

Cornere

Sub 9.5 5.50
Peste 9.5 1.07

Analiza de dinainte de meci

Maldonado - CA Juventud de Las Piedras s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maldonado vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, CA Juventud de Las Piedras are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Maldonado a câștigat o dată, CA Juventud de Las Piedras niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Maldonado - CA Juventud de Las Piedras 0-0, pe 1 august 2026.

La case, diferența e mică: Maldonado are cota 7.00, CA Juventud de Las Piedras 12.00. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.80, iar GG la 2.35.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Maldonado și 0,9 pentru CA Juventud de Las Piedras. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 13%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.35, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 1.53 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Maldonado - CA Juventud de Las Piedras

Goluri estimate: 1,23 Maldonado și 0,88 CA Juventud de Las Piedras, total 2,11. 1X2 în model: 44% · 29% · 27%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-014,9%1-113,1%0-012,1%0-110,7%2-09,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere10-5
Cartonașe galbene3-2
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maldonado - CA Juventud de Las Piedras?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Maldonado - CA Juventud de Las Piedras?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Maldonado - CA Juventud de Las Piedras?

Pe Estadio Domingo Burgueno Miguel, în Maldonado, sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Maldonado - CA Juventud de Las Piedras?

Niciuna clar: cotele erau 7.00 la gazde și 12.00 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Maldonado - CA Juventud de Las Piedras?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →