Sâmbătă17 octombrie
Live 92 Pune pont

IndoneziaIndonezia

Madura United FC U20 – Perse.Surabaya U20

Madura United FC U20
ÎÎEEÎ
11:00 Sâmbătă, 17 octombrie
Perse.Surabaya U20
VÎÎVV
18.25 X4.40 21.30
1X2.90 X21.01 121.12

Ultimele 5 / 5: Madura United FC U20 marchează 0.2 și primește 2.2. Perse.Surabaya U20 1.6 / 1.0.

1X2, fără marjă

Gazdă 11% · Egal 20% · Oaspete 69%

Goluri / meci

0.2 + 1.6

Peste 2.5

1.75 · forma 40% / 60%

GG

Da 2.20 · Nu 1.57

Analiză Madura United FC U20 – Perse.Surabaya U20

Madura United FC U20 o primește pe Perse.Surabaya U20 sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:00 (ora României), în Indonezia. Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

Madura United FC U20 are un bilanț de 0-2-3 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 0,40 puncte pe meci, cu 1 gol marcate și 11 goluri primite (0,2 marcate și 2,2 primite în medie). În 40% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Perse.Surabaya U20 are un bilanț de 3-0-2 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,80 puncte pe meci, cu 8 goluri marcate și 5 goluri primite (1,6 marcate și 1,0 primite în medie). În 60% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 40% au înscris ambele echipe. Pe formă, Perse.Surabaya U20 stă mai bine, cu o diferență de 1,40 puncte pe meci.

În baza noastră există o singură întâlnire directă între cele două echipe: pe 07.02.2026, Perse.Surabaya U20 3–0 Madura United FC U20. Un singur meci spune puțin, așa că analiza se sprijină mai mult pe formă și pe cote.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 8.25 / 4.40 / 1.30. După ce scoatem marja (aproximativ 11,8% pe piața asta), rămân 11% pentru Madura United FC U20, 20% pentru egal și 69% pentru Perse.Surabaya U20. Favorită e Perse.Surabaya U20. Peste 2.5 goluri e cotat la 1.75 și sub 2.5 la 1.92, adică 52% șanse pentru peste 2.5, fără marjă. Pentru GG, Da e la 2.20 și Nu la 1.57.

Modelul nostru face media între golurile sugerate de formă (0,60 – 1,90) și cele deduse din cote (0,70 – 2,07) și ajunge la 0,65 goluri estimate pentru Madura United FC U20 și 1,99 pentru Perse.Surabaya U20, adică 2,64 în total. Cu aceste valori, Madura United FC U20 câștigă în 11% din cazuri, egalul iese în 20%, iar Perse.Surabaya U20 câștigă în 69%. Peste 2.5 goluri are 49%, GG are 41%, iar cel mai probabil scor exact este 0–1, cu 14,2%.

Statistici-cheie
IndicatorMadura United FC U20Perse.Surabaya U20
Meciuri analizate55
V-E-Î0-2-33-0-2
Puncte / meci0,401,80
Goluri marcate (medie)1 (0,2)8 (1,6)
Goluri primite (medie)11 (2,2)5 (1,0)
% Peste 2.540%60%
% GG20%40%
Victorii H2H (1 meciuri)01
Goluri estimate (model)0,651,99
Șanse de victorie (model)11%69%

Goluri estimate

0,65 – 1,99 · total 2,64

1X2 model

11% · 20% · 69%

Peste 2.5 model

49% · cotă corectă 2.04

GG model

41% · cotă corectă 2.44

Distribuția golurilor
7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Sub 2.5: 51% · Peste 2.5: 49% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
Madura Unit. ↓ / Perse.Surab. →012345
0 7,1 14,2 14,1 9,4 4,7 1,9
1 4,6 9,2 9,2 6,1 3,0 1,2
2 1,5 3,0 3,0 2,0 1,0 0,4
3 0,3 0,6 0,6 0,4 0,2 0,1
4 0,1 0,1 0,1 0,1 0,0 0,0
5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri Madura United FC U20, coloane = goluri Perse.Surabaya U20.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Apărare vulnerabilă: Madura United FC U20. Madura United FC U20 primește 2,2 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce ține deschisă varianta cu multe goluri.
  • Atac anemic: Madura United FC U20. Madura United FC U20 a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri, deci un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,8% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Victorie Perse.Surabaya U20 are 69% în model (cotă corectă 1.45), dar cota 1.30 e sub ea, deci plătește prea puțin. Peste 1.5 goluri are 74% în model (cotă corectă 1.35), dar cota 1.20 e sub ea, deci plătește prea puțin. Nu marchează ambele (NG) are 59% în model (cotă corectă 1.69), dar cota 1.57 e sub ea, deci plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0–1 (14,2%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
0.2
Goluri / meci
1.6
2.2
Primite / meci
1.0
0%
Victorii
60%
40%
Peste 2.5
60%
20%
GG
40%

Întrebări frecvente

La ce oră începe Madura United FC U20 – Perse.Surabaya U20?

Meciul începe sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă Madura United FC U20 – Perse.Surabaya U20?

Meciul face parte din Indonezia. Pe pagina competiției găsești restul meciurilor.

Ce spun cotele despre Madura United FC U20 – Perse.Surabaya U20?

Cotele 1X2 sunt 8.25 / 4.40 / 1.30. Fără marjă, asta înseamnă 11% pentru Madura United FC U20, 20% egal și 69% pentru Perse.Surabaya U20, cu Perse.Surabaya U20 favorită la cota 1.30.

Câte goluri se așteaptă în Madura United FC U20 – Perse.Surabaya U20?

Modelul nostru estimează 2,64 goluri (0,65 pentru Madura United FC U20, 1,99 pentru Perse.Surabaya U20). Peste 2.5 goluri are 49%, GG are 41%, iar cel mai probabil scor este 0–1.