Vineri23 octombrie
Live 55 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth

Statistici și rezultat final · vineri, 23 octombrie

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Maccabi Kiryat Gat
EEÎÎV
Final2-2Pauză 0-1
Maccabi Ahi Nazareth
ÎVÎÎV
Șanse înainte de start, după cote
Maccabi Kiryat Gat 46%Egal 28%Maccabi Ahi Nazareth 26%

Maccabi Kiryat Gat 2-2 Maccabi Ahi Nazareth: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Maccabi Kiryat Gat 2-2 Maccabi Ahi Nazareth (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG a ieșit (41%). Scorul exact 2-2 avea 3,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Maccabi Kiryat Gatîn meciMaccabi Ahi Nazareth
5
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Maccabi Kiryat Gat vs Maccabi Ahi Nazareth

Maccabi Kiryat Gat marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Maccabi Ahi Nazareth marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Maccabi Kiryat Gatultimele 5Maccabi Ahi Nazareth
1,00
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Maccabi Kiryat Gat și ultimele 5 Maccabi Ahi Nazareth, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Maccabi Kiryat Gat1-2-2

E
SC Ashdod - Maccabi Kiryat Gat16.10.26 · Liga Leumit
0-0
E
Maccabi Kiryat Gat - Kiryat Yam09.10.26 · Liga Leumit
2-2
Î
Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Kiryat Gat01.10.26 · Liga Leumit
2-1
Î
Maccabi Kiryat Gat - Kafr Qasim28.09.26 · Liga Leumit
0-1
V
Hapoel Raanana - Maccabi Kiryat Gat17.09.26 · Liga Leumit
0-1

Maccabi Ahi Nazareth2-0-3

Î
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Kfar Saba16.10.26 · Liga Leumit
0-4
V
Maccabi Herzliya - Maccabi Ahi Nazareth09.10.26 · Liga Leumit
1-2
Î
Maccabi Ahi Nazareth - Ironi Modiin01.10.26 · Liga Leumit
1-2
Î1-0
V
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre17.09.26 · Liga Leumit
1-0

Ponturi Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Maccabi Kiryat Gat1.9746% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Maccabi Ahi Nazareth3.4526% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.74
12 1.21

Analiza de dinainte de meci

Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth s-a jucat vineri, 23 octombrie, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Maccabi Kiryat Gat vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Maccabi Ahi Nazareth are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-8.

Casele o dau favorită pe Maccabi Kiryat Gat, la 1.97, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Maccabi Kiryat Gat și 0,9 pentru Maccabi Ahi Nazareth. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.25, plătește prea puțin. Sub 2.5 goluri: 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Nu marchează ambele (NG): 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth

Goluri estimate: 1,20 Maccabi Kiryat Gat și 0,90 Maccabi Ahi Nazareth, total 2,10. 1X2 în model: 43% · 29% · 28%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-014,7%1-113,2%0-012,2%0-111,0%2-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Ahi Nazareth. Maccabi Ahi Nazareth a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Favorit fără formă. Maccabi Kiryat Gat e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startMaccabi Kiryat Gat · 1.97
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth?

S-a jucat vineri, 23 octombrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth?

Pe Rehovot Stadium, vineri, 23 octombrie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth?

Maccabi Kiryat Gat pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Ahi Nazareth?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →