Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

UruguayUruguay · Primera Division

Liverpool Montevideo - Cerro CA

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

UruguayPrimera Division · Uruguay Final
Final4-0Pauză 0-0
Cerro CA
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Liverpool Montevideo 56%Egal 26%Cerro CA 18%

Liverpool Montevideo 4-0 Cerro CA: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Liverpool Montevideo 4-0 Cerro CA (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Liverpool Montevideo, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 4-0 avea 3,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (13-1) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Liverpool Montevideoîn meciCerro CA
13
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Liverpool Montevideo vs Cerro CA

Liverpool Montevideo marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,2. Cerro CA marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 8 întâlniri directe: Liverpool Montevideo 3, egal 2, Cerro CA 3.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Liverpool Montevideoultimele 5Cerro CA
2,60
Puncte / meci
1,80
2,2
Goluri marcate / meci
1,0
0,2
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Liverpool Montevideo și ultimele 5 Cerro CA, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Liverpool Montevideo4-1-0

V
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.26 · Primera Division
4-0
V
Defensor Sporting - Liverpool Montevideo16.08.26 · Primera Division
0-4
V
Liverpool Montevideo - Albion FC (URU)08.08.26 · Primera Division
1-0
E
Central Espanol - Liverpool Montevideo02.08.26 · Primera Division
0-0
V
Defensor Sporting - Liverpool Montevideo26.07.26 · Primera Division
1-2

Cerro CA3-0-2

Î
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.26 · Primera Division
4-0
V
Cerro CA - Albion FC (URU)15.08.26 · Primera Division
2-1
V
Danubio - Cerro CA09.08.26 · Primera Division
0-1
Î
Defensor Sporting - Cerro CA04.08.26 · Primera Division
2-1
V
Cerro CA - Racing Montevideo26.07.26 · Primera Division
1-0

Întâlniri directe Liverpool Montevideo - Cerro CA

Liverpool Montevideo 3Egal 2Cerro CA 3
V
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.08.2026 · pauză 0-0
4-0
Î
Liverpool Montevideo - Cerro CA12.07.2026 · pauză 1-1
1-2
E
Cerro CA - Liverpool Montevideo20.02.2026 · pauză 0-0
1-1
Î
Cerro CA - Liverpool Montevideo24.08.2025 · pauză 1-1
2-1
E
Liverpool Montevideo - Cerro CA25.05.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Liverpool Montevideo - Cerro CA22.02.2025 · pauză 0-0
2-1
V
Cerro CA - Liverpool Montevideo30.11.2024 · pauză 0-0
1-3
Î
Liverpool Montevideo - Cerro CA21.07.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Liverpool Montevideo. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Liverpool Montevideo - Cerro CA

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Liverpool Montevideo1.6356% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Cerro CA5.1018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.11
X2 2.12
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 2.95

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Liverpool Montevideo - Cerro CA s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Primera Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Liverpool Montevideo n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 11-1. Cerro CA vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7.

În ultimele 8 întâlniri directe, Liverpool Montevideo a câștigat de 3 ori, Cerro CA de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Liverpool Montevideo - Cerro CA 4-0, pe 22 august 2026.

Liverpool Montevideo pleacă favorită, la cota 1.63. Egalul e la 3.50, iar Cerro CA la 5.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 2.20.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,7 pentru Liverpool Montevideo și 0,7 pentru Cerro CA. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Liverpool Montevideo are 61% în model, iar 1.63 e aproape de cota corectă (1.64). Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.59, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 1.60 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Liverpool Montevideo - Cerro CA

Goluri estimate: 1,69 Liverpool Montevideo și 0,69 Cerro CA, total 2,38. 1X2 în model: 61% · 24% · 15%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
13%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-015,6%2-013,2%1-110,8%0-09,3%2-19,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză0-0
Cornere13-1
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startLiverpool Montevideo · 1.63
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Liverpool Montevideo - Cerro CA?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Liverpool Montevideo - Cerro CA?

În Primera Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Liverpool Montevideo - Cerro CA?

Pe Estadio Parque Alfredo Víctor Viera, în Montevideo, sâmbătă, 22 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Liverpool Montevideo - Cerro CA?

Liverpool Montevideo pleca favorită, la cota 1.63. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Liverpool Montevideo - Cerro CA?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera Division

Toată liga →