Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

EstoniaEstonia · Meistriliiga

Levadia Tallinn - Narva Trans

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

EstoniaMeistriliiga · Estonia Final
Levadia Tallinn
VVEÎV
Final4-0Pauză 1-0
Narva Trans
EVÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Levadia Tallinn 82%Egal 11%Narva Trans 7%

Levadia Tallinn 4-0 Narva Trans: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Levadia Tallinn 4-0 Narva Trans (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 61% pentru victoria lui Levadia Tallinn, iar cotele fără marjă 82%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 4-0 avea 3,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Levadia Tallinnîn meciNarva Trans
5
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Levadia Tallinn vs Narva Trans

Levadia Tallinn marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. Narva Trans marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. În directe, Narva Trans nu a câștigat niciuna dintre ultimele 8 întâlniri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Levadia Tallinnultimele 5Narva Trans
2,00
Puncte / meci
1,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
0,8
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
7
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Levadia Tallinn și ultimele 5 Narva Trans, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Levadia Tallinn3-1-1

V
Harju Laagri - Levadia Tallinn16.08.26 · Meistriliiga
1-2
V
Levadia Tallinn - Nomme United09.08.26 · Meistriliiga
5-0
E
Parnu Vaprus - Levadia Tallinn02.08.26 · Meistriliiga
1-1
Î
Levadia Tallinn - IFK Goteborg30.07.26 · Uefa Europa Conference League
0-1
V
IFK Goteborg - Levadia Tallinn21.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-2

Narva Trans2-2-1

E
Narva Trans - Paide Linnameeskond16.08.26 · Meistriliiga
1-1
V
Narva Trans - Marjamaa Kompanii11.08.26 · Cupa
8-0
Î
Narva Trans - Nomme Kalju08.08.26 · Meistriliiga
0-2
V
Nomme United - Narva Trans31.07.26 · Meistriliiga
1-2
E
Narva Trans - Flora Tallinn U2122.07.26 · Cupa
0-0

Întâlniri directe Levadia Tallinn - Narva Trans

Levadia Tallinn 7Egal 1Narva Trans 0
V
Narva Trans - Levadia Tallinn04.07.2026 · pauză 0-2
1-3
V
Levadia Tallinn - Narva Trans26.04.2026 · pauză 4-0
7-0
E
Levadia Tallinn - Narva Trans31.01.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Narva Trans - Levadia Tallinn02.11.2025 · pauză 0-3
0-4
V
Levadia Tallinn - Narva Trans29.08.2025 · pauză 1-0
3-1
V
Levadia Tallinn - Narva Trans27.06.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Levadia Tallinn - Narva Trans14.05.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Narva Trans - Levadia Tallinn05.04.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Levadia Tallinn. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Levadia Tallinn - Narva Trans

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Levadia Tallinn1.1182% fără marjă
X · Egal8.2011% fără marjă
2 · Narva Trans13.007% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.01
X2 4.40
12 1.05

Goluri

Peste 1.5 1.05
Sub 2.5 3.20
Peste 2.5 1.26

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.85

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.92
Pauză peste 1.5 1.78

Cornere

Sub 9.5 2.37
Peste 9.5 1.52

Analiza de dinainte de meci

Levadia Tallinn - Narva Trans s-a jucat vineri, 21 august, în Meistriliiga (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Levadia Tallinn are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-4. Narva Trans vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4.

În ultimele 8 întâlniri directe, Levadia Tallinn a câștigat de 7 ori, Narva Trans niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Narva Trans - Levadia Tallinn 1-3, pe 4 iulie 2026.

Levadia Tallinn pleacă favorită, la cota 1.11. Egalul e la 8.20, iar Narva Trans la 13.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 82% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.26, iar GG la 1.85.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Levadia Tallinn și 1,1 pentru Narva Trans. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 61% la victorie, față de 82%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Levadia Tallinn, modelul calculează 61%. Cota de 1.11 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 64% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Casele dau 1.85, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Levadia Tallinn - Narva Trans

Goluri estimate: 2,18 Levadia Tallinn și 1,13 Narva Trans, total 3,31. 1X2 în model: 61% · 20% · 19%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

2-19,8%1-19,0%2-08,7%1-08,0%3-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 3,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere5-1
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startLevadia Tallinn · 1.11
Goluri estimate~3,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Levadia Tallinn - Narva Trans?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Levadia Tallinn - Narva Trans?

În Meistriliiga (Estonia).

Cine era favorită în Levadia Tallinn - Narva Trans?

Levadia Tallinn pleca favorită, la cota 1.11. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Levadia Tallinn - Narva Trans?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Meistriliiga

Toată liga →