Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

RusiaRusia · FNL

Leningradets - Chelyabinsk

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

RusiaFNL · Rusia Final
Leningradets
EÎVEÎ
Final1-1Pauză 0-0
Chelyabinsk
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Leningradets 36%Egal 31%Chelyabinsk 34%

Leningradets 1-1 Chelyabinsk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Leningradets 1-1 Chelyabinsk (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 1-1 avea 13,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Leningradetsîn meciChelyabinsk
2
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Leningradets vs Chelyabinsk

Leningradets marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Chelyabinsk marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. În directe, Chelyabinsk nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Leningradetsultimele 5Chelyabinsk
1,00
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Leningradets și ultimele 5 Chelyabinsk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Leningradets1-2-2

E
Leningradets - Arsenal Tula15.08.26 · FNL
0-0
Î
Veles - Leningradets09.08.26 · FNL
2-1
V
Leningradets - FC Sochi01.08.26 · FNL
2-1
E
Leningradets - Ural26.07.26 · FNL
0-0
Î2-0

Chelyabinsk1-0-4

Î
Chelyabinsk - Torpedo Moscova15.08.26 · FNL
0-4
Î
Rotor Volgograd - Chelyabinsk09.08.26 · FNL
4-1
V
Volga Ulyanovsk - Chelyabinsk02.08.26 · FNL
0-2
Î1-2
Î
Veles - Chelyabinsk19.07.26 · FNL
1-0

Întâlniri directe Leningradets - Chelyabinsk

Leningradets 2Egal 2Chelyabinsk 0
V
Leningradets - Chelyabinsk27.04.2025 · pauză 1-0
1-0
V
Chelyabinsk - Leningradets09.03.2025 · pauză 0-2
1-2
E
Chelyabinsk - Leningradets20.10.2024 · pauză 0-0
0-0
E
Leningradets - Chelyabinsk25.08.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Leningradets. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Leningradets - Chelyabinsk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Leningradets2.5736% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Chelyabinsk2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.44
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.38
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.25

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.77

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.68
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Leningradets - Chelyabinsk s-a jucat duminică, 23 august, în FNL (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Leningradets are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Chelyabinsk vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 11.

În ultimele 4 întâlniri directe, Leningradets a câștigat de 2 ori, Chelyabinsk niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Leningradets - Chelyabinsk 1-0, pe 27 aprilie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.57 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 3.00 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.25, iar GG la 1.95.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Leningradets și 1,0 pentru Chelyabinsk. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 43% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, iar 1.37 e aproape de cota corectă (1.41). Sub 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.55, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Leningradets - Chelyabinsk

Goluri estimate: 1,29 Leningradets și 1,02 Chelyabinsk, total 2,31. 1X2 în model: 43% · 28% · 29%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-012,8%0-110,1%0-09,9%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chelyabinsk. Chelyabinsk a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere2-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startLeningradets · 2.57
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Leningradets - Chelyabinsk?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Leningradets - Chelyabinsk?

În FNL (Rusia).

Cine era favorită în Leningradets - Chelyabinsk?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Leningradets - Chelyabinsk?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →