Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.2

Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

PoloniaIII Liga - Gr.2 · Polonia Final
Kotwica Kornik
ÎÎEÎÎ
Final4-1Pauză 2-0
Chemik Bydgoszcz
EÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Kotwica Kornik 36%Egal 26%Chemik Bydgoszcz 38%

Kotwica Kornik 4-1 Chemik Bydgoszcz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kotwica Kornik 4-1 Chemik Bydgoszcz (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Kotwica Kornik, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 4-1 avea 1,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Kotwica Kornikîn meciChemik Bydgoszcz
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kotwica Kornik vs Chemik Bydgoszcz

Kotwica Kornik marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. Chemik Bydgoszcz marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,4.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kotwica Kornikultimele 5Chemik Bydgoszcz
0,20
Puncte / meci
0,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
2,4
Goluri primite / meci
2,4
0
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Kotwica Kornik și ultimele 5 Chemik Bydgoszcz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kotwica Kornik0-1-4

Î
Victoria Wrzesnia - Kotwica Kornik22.08.26 · III Liga - Gr.2
1-0
Î
Kotwica Kornik - Baltyk Koszalin19.08.26 · III Liga - Gr.2
0-1
E
Kotwica Kornik - KKS Kalisz15.08.26 · III Liga - Gr.2
2-2
Î
Flota Swinoujscie - Kotwica Kornik08.08.26 · III Liga - Gr.2
2-0
Î
Kotwica Kornik - Wiked Luzino01.08.26 · III Liga - Gr.2
2-6

Chemik Bydgoszcz0-3-2

E
Chemik Bydgoszcz - Flota Swinoujscie22.08.26 · III Liga - Gr.2
1-1
Î
Wiked Luzino - Chemik Bydgoszcz19.08.26 · III Liga - Gr.2
3-1
Î
Chemik Bydgoszcz - Polonia Sroda Wielkopolska14.08.26 · III Liga - Gr.2
1-4
E
Lech Poznan II - Chemik Bydgoszcz08.08.26 · III Liga - Gr.2
1-1
E
Chemik Bydgoszcz - Kluczevia Stargard01.08.26 · III Liga - Gr.2
3-3

Ponturi Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kotwica Kornik2.5736% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Chemik Bydgoszcz2.4238% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.44
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz s-a jucat vineri, 28 august, în III Liga - Gr.2 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kotwica Kornik n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 12. Chemik Bydgoszcz n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-12.

La case, diferența e mică: Kotwica Kornik are cota 2.57, Chemik Bydgoszcz 2.42. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Kotwica Kornik și 1,7 pentru Chemik Bydgoszcz. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kotwica Kornik are 35%, Chemik Bydgoszcz 42%. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.56 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.50 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz

Goluri estimate: 1,56 Kotwica Kornik și 1,73 Chemik Bydgoszcz, total 3,29. 1X2 în model: 35% · 23% · 42%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,1%1-28,7%2-17,8%2-26,8%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kotwica Kornik. Kotwica Kornik a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Chemik Bydgoszcz. Chemik Bydgoszcz a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză2-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startChemik Bydgoszcz · 2.42
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz?

În III Liga - Gr.2 (Polonia).

Unde s-a jucat Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz?

Pe Stadion Miejski OSIR, în Kórnik, vineri, 28 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Kotwica Kornik - Chemik Bydgoszcz?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din III Liga - Gr.2

Toată liga →