Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Kokand 1912 - Surkhon Termez

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Kokand 1912
ÎÎÎVÎ
Final0-1Pauză 0-0
Surkhon Termez
ÎÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Kokand 1912 36%Egal 40%Surkhon Termez 25%

Kokand 1912 0-1 Surkhon Termez: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kokand 1912 0-1 Surkhon Termez (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Surkhon Termez, iar cotele fără marjă 25%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-1 avea 15,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (8-0) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Kokand 1912în meciSurkhon Termez
8
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kokand 1912 vs Surkhon Termez

Kokand 1912 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. Surkhon Termez marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Kokand 1912ultimele 5Surkhon Termez
0,60
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
2,4
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kokand 1912 și ultimele 5 Surkhon Termez, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kokand 19121-0-4

Î
Dinamo Samarqand - Kokand 191229.07.26 · Super League
3-2
Î
Kokand 1912 - AGMK22.07.26 · Super League
1-4
Î
Mash Al Mubarek - Kokand 191217.07.26 · Super League
1-0
V
Kokand 1912 - Bunyodkor03.05.26 · Super League
1-0
Î
Neftchi Fargona - Kokand 191229.04.26 · Super League
4-0

Surkhon Termez2-1-2

Î
Xorazm Urganch - Surkhon Termez28.07.26 · Super League
1-0
Î
Surkhon Termez - Dinamo Samarqand22.07.26 · Super League
1-2
V
Andijan - Surkhon Termez18.07.26 · Super League
1-2
V2-0
E
Surkhon Termez - Pakhtakor Tashkent03.05.26 · Super League
1-1

Întâlniri directe Kokand 1912 - Surkhon Termez

Kokand 1912 1Egal 0Surkhon Termez 1
V
Kokand 1912 - Surkhon Termez17.08.2025 · pauză 1-0
2-0
Î
Surkhon Termez - Kokand 191204.04.2025 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Kokand 1912. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kokand 1912 - Surkhon Termez

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kokand 19122.5036% fără marjă
X · Egal2.2540% fără marjă
2 · Surkhon Termez3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.38
12 1.50

Goluri

Peste 1.5 2.50
Sub 2.5 1.07
Peste 2.5 5.25

Ambele marchează

GG Da 4.05
GG Nu 1.18

Analiza de dinainte de meci

Kokand 1912 - Surkhon Termez s-a jucat luni, 3 august, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kokand 1912 are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-12. Surkhon Termez vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Kokand 1912 a câștigat o dată, Surkhon Termez o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Kokand 1912 - Surkhon Termez 2-0, pe 17 august 2025.

Kokand 1912 pleacă favorită, la cota 2.50. Egalul e la 2.25, iar Surkhon Termez la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 36% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 5.25, iar GG la 4.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Kokand 1912 și 1,2 pentru Surkhon Termez. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.38 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 66%. Cota de 1.07 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 60% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Kokand 1912 - Surkhon Termez

Goluri estimate: 0,85 Kokand 1912 și 1,21 Surkhon Termez, total 2,06. 1X2 în model: 26% · 30% · 44%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

0-115,4%1-113,1%0-012,7%1-010,8%0-29,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kokand 1912. Kokand 1912 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 1,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Kokand 1912 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere8-0
Cartonașe galbene0-2
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kokand 1912 - Surkhon Termez?

S-a jucat luni, 3 august, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Kokand 1912 - Surkhon Termez?

În Super League (Uzbekistan).

Unde s-a jucat Kokand 1912 - Surkhon Termez?

Pe Kokand Stadium, luni, 3 august, ora 17:30 (ora României).

Cine era favorită în Kokand 1912 - Surkhon Termez?

Kokand 1912 pleca favorită, la cota 2.50. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Kokand 1912 - Surkhon Termez?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →