Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

RusiaRusia · FNL

Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

RusiaFNL · Rusia Final
Kamaz Naberezhnye Chelny
EÎÎÎÎ
Final1-2
Volga Ulyanovsk
ÎVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Kamaz Naberezhnye Chelny 37%Egal 30%Volga Ulyanovsk 33%

Kamaz Naberezhnye Chelny 1-2 Volga Ulyanovsk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kamaz Naberezhnye Chelny 1-2 Volga Ulyanovsk. Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Volga Ulyanovsk, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-2 avea 8,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Kamaz Naberezhnye Chelnyîn meciVolga Ulyanovsk
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kamaz Naberezhnye Chelny vs Volga Ulyanovsk

Kamaz Naberezhnye Chelny marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2. Volga Ulyanovsk marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kamaz Naberezhnye Chelnyultimele 5Volga Ulyanovsk
0,20
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kamaz Naberezhnye Chelny și ultimele 5 Volga Ulyanovsk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Volga Ulyanovsk2-0-3

Î
Volga Ulyanovsk - Chelyabinsk02.08.26 · FNL
0-2
Î3-1
Î1-2
V
Veles - Volga Ulyanovsk02.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Întâlniri directe Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk

Kamaz Naberezhnye Chelny 1Egal 0Volga Ulyanovsk 1
Î
Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk08.11.2025 · pauză 0-2
2-3
V
Volga Ulyanovsk - Kamaz Naberezhnye Chelny26.07.2025 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Kamaz Naberezhnye Chelny. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kamaz Naberezhnye Chelny2.4737% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Volga Ulyanovsk2.8033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.46
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.39
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.25

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.76

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk s-a jucat vineri, 7 august, în FNL (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kamaz Naberezhnye Chelny n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Volga Ulyanovsk are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Kamaz Naberezhnye Chelny a câștigat o dată, Volga Ulyanovsk o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk 2-3, pe 8 noiembrie 2025.

La case, diferența e mică: Kamaz Naberezhnye Chelny are cota 2.47, Volga Ulyanovsk 2.80. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.25, iar GG la 1.95.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Kamaz Naberezhnye Chelny și 1,4 pentru Volga Ulyanovsk. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, iar 1.46 e aproape de cota corectă (1.47). Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk

Goluri estimate: 1,20 Kamaz Naberezhnye Chelny și 1,41 Volga Ulyanovsk, total 2,61. 1X2 în model: 32% · 26% · 42%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-110,4%1-08,8%1-28,8%2-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kamaz Naberezhnye Chelny. Kamaz Naberezhnye Chelny a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,9 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startKamaz Naberezhnye Chelny · 2.47
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk?

În FNL (Rusia).

Cine era favorită în Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Kamaz Naberezhnye Chelny - Volga Ulyanovsk?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →