Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

Africa de SudAfrica de Sud · Carling Knockout

Kaizer Chiefs - TS Galaxy

Statistici, pont și cote · marți, 27 octombrie, ora 19:00

Africa de SudCarling Knockout · Africa de Sud + Pune pont
Kaizer Chiefs
ÎEEEV
Marți19:0027 octombrie
TS Galaxy
ÎÎÎEV
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Kaizer Chiefs 53%Egal 27%TS Galaxy 20%

Statistici Kaizer Chiefs vs TS Galaxy

Kaizer Chiefs marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. TS Galaxy marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Kaizer Chiefs, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Kaizer Chiefs 1, egal 4, TS Galaxy 0.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Kaizer Chiefsultimele 5TS Galaxy
1,20
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Kaizer Chiefs și ultimele 5 TS Galaxy, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Kaizer Chiefs1-3-1

Î
Red Arrows - Kaizer Chiefs17.10.26 · CAF - Cupa Confederatiilor
1-0
E
Kaizer Chiefs - Stellenbosch13.10.26 · Premiership
1-1
E
Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs20.09.26 · Premiership
0-0
E
Polokwane City - Kaizer Chiefs12.09.26 · Premiership
1-1
V
Kaizer Chiefs - Siwelele FC06.09.26 · Premiership
3-2

TS Galaxy1-1-3

Î
Orlando Pirates - TS Galaxy13.10.26 · Premiership
3-0
Î
TS Galaxy - Chippa United20.09.26 · Premiership
0-1
Î
TS Galaxy - Kruger United13.09.26 · Premiership
0-1
E
Sekhukhune United - TS Galaxy05.09.26 · Premiership
0-0
V
Marumo Gallants - TS Galaxy25.08.26 · Premiership
2-3

Întâlniri directe Kaizer Chiefs - TS Galaxy

Kaizer Chiefs 1Egal 4TS Galaxy 0
V
Kaizer Chiefs - TS Galaxy12.04.2026 · pauză 1-0
2-0
E
TS Galaxy - Kaizer Chiefs07.12.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Kaizer Chiefs - TS Galaxy05.04.2025 · pauză 1-0
1-1
E
TS Galaxy - Kaizer Chiefs16.12.2024 · pauză 1-0
1-1
E
Kaizer Chiefs - TS Galaxy07.05.2024 · pauză 1-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Kaizer Chiefs. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kaizer Chiefs - TS Galaxy

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Kaizer Chiefs - TS Galaxy

1 · Kaizer Chiefs1.6953% fără marjă
X · Egal3.2527% fără marjă
2 · TS Galaxy4.5520% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.11
X2 1.90
12 1.24

Analiză și pont Kaizer Chiefs - TS Galaxy

Kaizer Chiefs o primește pe TS Galaxy marți, 27 octombrie, de la ora 19:00, în Carling Knockout (Africa de Sud). Kaizer Chiefs e favorită, deși a câștigat doar unul din ultimele 5 meciuri.

În ultimele 5 meciuri, Kaizer Chiefs are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. TS Galaxy vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 7.

În ultimele 5 întâlniri directe, Kaizer Chiefs a câștigat o dată, TS Galaxy niciodată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2-0, pe 12 aprilie 2026.

Kaizer Chiefs pleacă favorită, la cota 1.69. Egalul e la 3.25, iar TS Galaxy la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Kaizer Chiefs și 0,8 pentru TS Galaxy. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 53%.

Verdict

Șansă dublă 1X are 75% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Nu marchează ambele (NG): 62% în model, adică o cotă corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Kaizer Chiefs - TS Galaxy

Goluri estimate: 1,20 Kaizer Chiefs și 0,80 TS Galaxy, total 2,00. 1X2 în model: 45% · 30% · 25%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-016,2%0-013,5%1-113,0%0-110,8%2-09,7%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Kaizer Chiefs e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start27.10, 19:00
FavorităKaizer Chiefs · 1.69
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Kaizer Chiefs - TS Galaxy?

Marți, 27 octombrie, ora 19:00, ora României.

În ce competiție se joacă Kaizer Chiefs - TS Galaxy?

În Carling Knockout (Africa de Sud).

Cine e favorită în Kaizer Chiefs - TS Galaxy?

Kaizer Chiefs, la cota 1.69. Egalul e la 3.25.

Câte goluri se așteaptă în Kaizer Chiefs - TS Galaxy?

În jur de 2,0, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.

Alte meciuri din Carling Knockout

Toată liga →