Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

Africa de SudAfrica de Sud · Carling Knockout

Durban City FC - Stellenbosch

Statistici, pont și cote · miercuri, 28 octombrie, ora 19:00

Africa de SudCarling Knockout · Africa de Sud + Pune pont
Durban City FC
ÎEÎVV
Miercuri19:0028 octombrie
Stellenbosch
EVEEÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Durban City FC 36%Egal 31%Stellenbosch 33%

Statistici Durban City FC vs Stellenbosch

Durban City FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Stellenbosch marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. La Stellenbosch, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Durban City FC 0, egal 3, Stellenbosch 0.

~1,7goluri estimate
24%peste 2,5 goluri
33%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Durban City FCultimele 5Stellenbosch
1,40
Puncte / meci
1,20
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
1,2
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Durban City FC și ultimele 5 Stellenbosch, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Durban City FC2-1-2

Î
Durban City FC - AmaZulu13.10.26 · Premiership
1-2
E
Milford FC - Durban City FC20.09.26 · Premiership
1-1
Î
Orlando Pirates - Durban City FC17.09.26 · Premiership
2-0
V
Rukinzo - Durban City FC13.09.26 · CAF - Cupa Confederatiilor
1-2
V
Durban City FC - Rukinzo06.09.26 · CAF - Cupa Confederatiilor
1-0

Stellenbosch1-3-1

E
Kaizer Chiefs - Stellenbosch13.10.26 · Premiership
1-1
V
Kruger United - Stellenbosch19.09.26 · Premiership
0-1
E
Stellenbosch - Sekhukhune United11.09.26 · Premiership
1-1
E
Durban City FC - Stellenbosch01.09.26 · Premiership
0-0
Î
Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch26.08.26 · Premiership
1-0

Întâlniri directe Durban City FC - Stellenbosch

Durban City FC 0Egal 3Stellenbosch 0
E
Durban City FC - Stellenbosch01.09.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Durban City FC - Stellenbosch08.05.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Stellenbosch - Durban City FC24.09.2025 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Durban City FC. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Durban City FC - Stellenbosch

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Durban City FC - Stellenbosch

1 · Durban City FC2.5036% fără marjă
X · Egal2.9231% fără marjă
2 · Stellenbosch2.7033% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.40
12 1.29

Analiză și pont Durban City FC - Stellenbosch

Durban City FC o primește pe Stellenbosch miercuri, 28 octombrie, de la ora 19:00, în Carling Knockout (Africa de Sud).

Durban City FC vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Stellenbosch are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 3-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Durban City FC a câștigat niciodată, Stellenbosch niciodată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,0 goluri în medie. Ultima: Durban City FC - Stellenbosch 0-0, pe 1 septembrie 2026.

La case, diferența e mică: Durban City FC are cota 2.50, Stellenbosch 2.70.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Durban City FC și 0,9 pentru Stellenbosch. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdict

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 70%. Cota de 1.40 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri: 76% în model, adică o cotă corectă de 1.32. Nu marchează ambele (NG): 67% în model, adică o cotă corectă de 1.49. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Durban City FC - Stellenbosch

Goluri estimate: 0,80 Durban City FC și 0,90 Stellenbosch, total 1,70. 1X2 în model: 30% · 34% · 36%. Peste 2,5: 24% (cotă corectă 4.17). GG: 33% (cotă corectă 3.03). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
27%2
15%3
6%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 76% · peste 2,5: 24% (verde).

Scoruri probabile

0-018,3%0-116,4%1-014,6%1-113,2%0-27,4%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 34%, mai mult decât de obicei.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 0,0 goluri, iar modelul estimează acum 1,7.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start28.10, 19:00
FavorităDurban City FC · 2.50
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Durban City FC - Stellenbosch?

Miercuri, 28 octombrie, ora 19:00, ora României.

În ce competiție se joacă Durban City FC - Stellenbosch?

În Carling Knockout (Africa de Sud).

Unde se joacă Durban City FC - Stellenbosch?

Pe Chatsworth Stadium, în Durban, KN, miercuri, 28 octombrie, ora 19:00 (ora României).

Cine e favorită în Durban City FC - Stellenbosch?

Niciuna clar: cotele sunt 2.50 la gazde și 2.70 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Durban City FC - Stellenbosch?

În jur de 1,7, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-0.

Alte meciuri din Carling Knockout

Toată liga →