Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

KazahstanKazahstan · Premier League

Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

KazahstanPremier League · Kazahstan Final
Kaisar Kyzylorda
ÎEVEV
Final1-1Pauză 0-1
Kaspiy Aktau
VVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kaisar Kyzylorda 45%Egal 28%Kaspiy Aktau 26%

Kaisar Kyzylorda 1-1 Kaspiy Aktau: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kaisar Kyzylorda 1-1 Kaspiy Aktau (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 1-1 avea 13,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Kaisar Kyzylordaîn meciKaspiy Aktau
4
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kaisar Kyzylorda vs Kaspiy Aktau

Kaisar Kyzylorda marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. Kaspiy Aktau marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kaisar Kyzylordaultimele 5Kaspiy Aktau
1,60
Puncte / meci
1,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Kaisar Kyzylorda și ultimele 5 Kaspiy Aktau, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kaisar Kyzylorda2-2-1

Î
Ulytau - Kaisar Kyzylorda12.07.26 · Premier League
1-0
E
Kaisar Kyzylorda - Irtysh Pavlodar05.07.26 · Premier League
0-0
V
Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda28.06.26 · Premier League
1-2
E
Kaisar Kyzylorda - Ulytau20.06.26 · Premier League
0-0
V
Kaspiy Aktau - Kaisar Kyzylorda14.06.26 · Premier League
1-2

Kaspiy Aktau3-0-2

V
Kaspiy Aktau - Ordabasy11.07.26 · Premier League
3-2
V
Atyrau - Kaspiy Aktau05.07.26 · Premier League
1-2
V
Kaspiy Aktau - Atyrau27.06.26 · Premier League
2-0
Î
Ordabasy - Kaspiy Aktau20.06.26 · Premier League
2-0
Î
Kaspiy Aktau - Kaisar Kyzylorda14.06.26 · Premier League
1-2

Întâlniri directe Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau

Kaisar Kyzylorda 1Egal 0Kaspiy Aktau 0
V
Kaspiy Aktau - Kaisar Kyzylorda14.06.2026 · pauză 0-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Kaisar Kyzylorda. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kaisar Kyzylorda2.0245% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Kaspiy Aktau3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.57
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.73
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.77

Analiza de dinainte de meci

Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Premier League (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kaisar Kyzylorda are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-3. Kaspiy Aktau vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kaspiy Aktau - Kaisar Kyzylorda 1-2, pe 14 iunie 2026.

Kaisar Kyzylorda pleacă favorită, la cota 2.02. Egalul e la 3.25, iar Kaspiy Aktau la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Kaisar Kyzylorda și 1,1 pentru Kaspiy Aktau. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.31, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.73 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau

Goluri estimate: 1,29 Kaisar Kyzylorda și 1,08 Kaspiy Aktau, total 2,37. 1X2 în model: 41% · 28% · 31%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,0%1-012,1%0-110,1%0-09,3%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startKaisar Kyzylorda · 2.02
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau?

În Premier League (Kazahstan).

Cine era favorită în Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau?

Kaisar Kyzylorda pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →