Marți20 octombrie
Live 9 Pune pont

International · UEFA Liga Națiunilor

Irlanda de Nord - Georgia

Statistici și rezultat final · luni, 5 octombrie

UEFA Liga Națiunilor Final
Final0-0Pauză 0-0
Georgia
ÎEÎVE
Șanse înainte de start, după cote
Irlanda de Nord 39%Egal 32%Georgia 29%

Irlanda de Nord 0-0 Georgia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Irlanda de Nord 0-0 Georgia (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 66%). Scorul exact 0-0 avea 16,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Irlanda de Nordîn meciGeorgia
8
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Irlanda de Nord vs Georgia

Irlanda de Nord marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Georgia marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. La Georgia, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Irlanda de Nordultimele 5Georgia
2,00
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Irlanda de Nord și ultimele 5 Georgia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Irlanda de Nord3-1-1

V
Ucraina - Irlanda de Nord02.10.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-3
E
Irlanda de Nord - Ungaria28.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-0
V
Georgia - Irlanda de Nord25.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-1
Î
Franta - Irlanda de Nord08.06.26 · Amicale Internationale
3-1
V
Irlanda de Nord - Guineea04.06.26 · Amicale Internationale
1-0

Georgia1-2-2

Î
Ungaria - Georgia02.10.26 · UEFA Liga Națiunilor
1-0
E
Georgia - Ucraina28.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-0
Î
Georgia - Irlanda de Nord25.09.26 · UEFA Liga Națiunilor
0-1
V
Georgia - Bahrain05.06.26 · Amicale Internationale
2-0
E
Georgia - Romania02.06.26 · Amicale Internationale
1-1

Întâlniri directe Irlanda de Nord - Georgia

Irlanda de Nord 1Egal 0Georgia 0
V
Georgia - Irlanda de Nord25.09.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Irlanda de Nord. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Irlanda de Nord - Georgia

2
Ce aleg tipsterii
1
1
Peste 2.5
1
AutoGOL@autogol05.10 21:45
Rezultat final12.50
Pierdut · 0–0
AutoGOL@autogol05.10 21:45
Total goluriPeste 2.52.77
Pierdut · 0–0

Cotele de dinainte de start

1 · Irlanda de Nord2.4239% fără marjă
X · Egal3.0032% fără marjă
2 · Georgia3.3029% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.55
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.57
Sub 2.5 1.45
Peste 2.5 2.77

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.26
Pauză peste 1.5 3.80

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Irlanda de Nord - Georgia s-a jucat luni, 5 octombrie, în UEFA Liga Națiunilor. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Irlanda de Nord are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-3. Georgia vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Georgia - Irlanda de Nord 0-1, pe 25 septembrie 2026.

Irlanda de Nord pleacă favorită, la cota 2.42. Egalul e la 3.00, iar Georgia la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.77, iar GG la 2.20.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Irlanda de Nord și 0,8 pentru Georgia. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.35 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.45 e peste cea corectă (1.35). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 66% în model, iar 1.62 plătește peste cota corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din luni, 5 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Irlanda de Nord - Georgia

Goluri estimate: 1,02 Irlanda de Nord și 0,77 Georgia, total 1,79. 1X2 în model: 40% · 33% · 27%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

1-017,0%0-016,7%1-113,1%0-112,9%2-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media celor două.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startIrlanda de Nord · 2.42
Goluri estimate~1,8
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Irlanda de Nord - Georgia?

S-a jucat luni, 5 octombrie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Irlanda de Nord - Georgia?

În UEFA Liga Națiunilor.

Unde s-a jucat Irlanda de Nord - Georgia?

Pe Windsor Park, în Belfast, luni, 5 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Irlanda de Nord - Georgia?

Irlanda de Nord pleca favorită, la cota 2.42. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Irlanda de Nord - Georgia?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din UEFA Liga Națiunilor

Toată liga →