Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Premier League Cup U21

Ipswich U21 - Coventry City U21

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Anglia Am.Premier League Cup U21 · Anglia Am. Final
Ipswich U21
ÎVEÎV
Final2-4Pauză 1-1
Coventry City U21
ÎVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Ipswich U21 56%Egal 21%Coventry City U21 23%

Ipswich U21 2-4 Coventry City U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ipswich U21 2-4 Coventry City U21 (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Coventry City U21, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 2-4 avea 1,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 7 cartonașe galbene (2-5).

Ipswich U21în meciCoventry City U21
1
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ipswich U21 vs Coventry City U21

Ipswich U21 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,2. Coventry City U21 marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. La Coventry City U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ipswich U21ultimele 5Coventry City U21
1,40
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
2,0
2,2
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Ipswich U21 și ultimele 5 Coventry City U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ipswich U212-1-2

Î
Everton U21 - Ipswich U2117.04.26 · Premier League 2
8-4
V
Birmingham City U21 - Ipswich U2110.04.26 · Premier League 2
0-3
E
Ipswich U21 - Burnley U2123.03.26 · Premier League 2
0-0
Î
Ipswich U21 - West Bromwich Albion U2106.03.26 · Premier League 2
0-3
V
Arsenal U21 - Ipswich U2127.02.26 · Premier League 2
0-1

Coventry City U212-0-3

Î
Huddersfield Town U21 - Coventry City U2121.04.26 · Professional Development League
2-1
V
Coventry City U21 - Crewe Alexandra U2117.04.26 · Professional Development League
3-2
Î
Coventry City U21 - Millwall U2113.04.26 · Professional Development League
1-4
Î
Coventry City U21 - Huddersfield Town U2107.04.26 · Professional Development League
0-2
V
Fleetwood Town U21 - Coventry City U2103.04.26 · Professional Development League
0-5

Întâlniri directe Ipswich U21 - Coventry City U21

Ipswich U21 1Egal 0Coventry City U21 0

V/E/Î din perspectiva Ipswich U21. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ipswich U21 - Coventry City U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ipswich U211.6456% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · Coventry City U214.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 2.00
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.57
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.70
Pauză peste 1.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Ipswich U21 - Coventry City U21 s-a jucat vineri, 14 august, în Premier League Cup U21 (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ipswich U21 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-11. Coventry City U21 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ipswich U21 - Coventry City U21 4-1, pe 11 aprilie 2025.

Ipswich U21 pleacă favorită, la cota 1.64. Egalul e la 4.30, iar Coventry City U21 la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Ipswich U21 și 1,7 pentru Coventry City U21. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 44% la victorie, față de 56%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ipswich U21 are 44%, Coventry City U21 34%. Peste 2.5 goluri are 69% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.45). Ambele marchează (GG): 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ipswich U21 - Coventry City U21

Goluri estimate: 1,93 Ipswich U21 și 1,68 Coventry City U21, total 3,61. 1X2 în model: 44% · 22% · 34%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,8%2-18,5%1-27,4%2-27,1%3-15,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ipswich U21. Ipswich U21 a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Coventry City U21. Coventry City U21 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-1
Cornere1-7
Cartonașe galbene2-5
Favorită la startIpswich U21 · 1.64
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ipswich U21 - Coventry City U21?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Ipswich U21 - Coventry City U21?

În Premier League Cup U21 (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Ipswich U21 - Coventry City U21?

Pe JobServe Community Stadium, în Colchester, Essex, vineri, 14 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Ipswich U21 - Coventry City U21?

Ipswich U21 pleca favorită, la cota 1.64. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Ipswich U21 - Coventry City U21?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Premier League Cup U21

Toată liga →