Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

CanadaCanada · Premier League

Inter Toronto - HFX Wanderers

Statistici și rezultat final · duminică, 16 august

CanadaPremier League · Canada Final
Inter Toronto
EÎÎEÎ
Final4-3Pauză 3-1
HFX Wanderers
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Inter Toronto 40%Egal 27%HFX Wanderers 33%

Inter Toronto 4-3 HFX Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inter Toronto 4-3 HFX Wanderers (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Inter Toronto, iar cotele fără marjă 40%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 4-3 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Inter Torontoîn meciHFX Wanderers
2
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inter Toronto vs HFX Wanderers

Inter Toronto marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,8. HFX Wanderers marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 8 întâlniri directe: Inter Toronto 1, egal 4, HFX Wanderers 3.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Inter Torontoultimele 5HFX Wanderers
0,40
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,2
2,8
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Inter Toronto și ultimele 5 HFX Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Inter Toronto0-2-3

E
Pacific - Inter Toronto09.08.26 · Premier League
1-1
Î
Cavalry - Inter Toronto02.08.26 · Premier League
5-0
Î
Inter Toronto - Forge27.07.26 · Premier League
1-3
E
Atletico Ottawa - Inter Toronto18.07.26 · Premier League
1-1
Î
Vancouver FC - Inter Toronto05.07.26 · Premier League
4-0

HFX Wanderers1-2-2

Î
Atletico Ottawa - HFX Wanderers08.08.26 · Premier League
2-1
E
HFX Wanderers - Forge03.08.26 · Premier League
0-0
Î
HFX Wanderers - FC Supra Du Quebec25.07.26 · Premier League
2-3
E
Cavalry - HFX Wanderers18.07.26 · Premier League
1-1
V
Pacific - HFX Wanderers06.07.26 · Premier League
1-2

Întâlniri directe Inter Toronto - HFX Wanderers

Inter Toronto 1Egal 4HFX Wanderers 3
E
HFX Wanderers - Inter Toronto23.05.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Inter Toronto - HFX Wanderers11.04.2026 · pauză 1-0
2-2
E
HFX Wanderers - Inter Toronto23.10.2025 · pauză 1-0
1-1
E
HFX Wanderers - Inter Toronto04.10.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
HFX Wanderers - Inter Toronto01.09.2025 · pauză 2-0
4-0
V
Inter Toronto - HFX Wanderers01.06.2025 · pauză 1-0
2-0
Î
Inter Toronto - HFX Wanderers13.04.2025 · pauză 1-0
1-2
Î
HFX Wanderers - Inter Toronto19.10.2024 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Inter Toronto. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inter Toronto - HFX Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Inter Toronto2.3240% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · HFX Wanderers2.8233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.55
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.27

Cornere

Sub 9.5 1.71
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Inter Toronto - HFX Wanderers s-a jucat duminică, 16 august, în Premier League (Canada). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Inter Toronto n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 14. În ultimele 5 meciuri, HFX Wanderers are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 8 întâlniri directe, Inter Toronto a câștigat o dată, HFX Wanderers de 3 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: HFX Wanderers - Inter Toronto 1-1, pe 23 mai 2026.

La case, diferența e mică: Inter Toronto are cota 2.32, HFX Wanderers 2.82. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,3 pentru Inter Toronto și 1,7 pentru HFX Wanderers. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 71% în model, iar 1.55 plătește peste cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.57, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Inter Toronto - HFX Wanderers

Goluri estimate: 1,30 Inter Toronto și 1,72 HFX Wanderers, total 3,02. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-29,4%0-18,4%0-27,2%2-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Inter Toronto. Inter Toronto a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-3
Pauză3-1
Cornere2-6
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startInter Toronto · 2.32
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inter Toronto - HFX Wanderers?

S-a jucat duminică, 16 august, ora 23:00 (ora României) și s-a terminat 4-3.

În ce competiție s-a jucat Inter Toronto - HFX Wanderers?

În Premier League (Canada).

Unde s-a jucat Inter Toronto - HFX Wanderers?

Pe York Lions Stadium, în Toronto, Ontario, duminică, 16 august, ora 23:00 (ora României).

Cine era favorită în Inter Toronto - HFX Wanderers?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-3.

Câte goluri s-au marcat în Inter Toronto - HFX Wanderers?

7 goluri, scor final 4-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →