Marți20 octombrie
Live 1 Pune pont

MexicMexic · Liga Primera Premier, Group Stage

Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz

Statistici și rezultat final · duminică, 18 octombrie

MexicLiga Primera Premier, Group Stage · Mexic Final
Inter Playa del Carmen
ÎVÎEÎ
Final0-1Pauză 0-0
Racing de Veracruz
VEEVV
Șanse înainte de start, după cote
Inter Playa del Carmen 23%Egal 27%Racing de Veracruz 51%

Inter Playa del Carmen 0-1 Racing de Veracruz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inter Playa del Carmen 0-1 Racing de Veracruz (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Racing de Veracruz, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-1 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Inter Playa del Carmenîn meciRacing de Veracruz
4
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inter Playa del Carmen vs Racing de Veracruz

Inter Playa del Carmen marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Racing de Veracruz marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Racing de Veracruz, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Inter Playa del Carmen 2, egal 0, Racing de Veracruz 3.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Inter Playa del Carmenultimele 5Racing de Veracruz
0,80
Puncte / meci
2,20
1,2
Goluri marcate / meci
2,8
1,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Inter Playa del Carmen și ultimele 5 Racing de Veracruz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Inter Playa del Carmen1-1-3

Î
Jag.Chiapas - Inter Playa del Carmen11.10.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
1-0
V
Inter Playa del Carmen - Deportiva Venados04.10.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
3-1
Î
Montaneses FC - Inter Playa del Carmen27.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
3-2
E
Inter Playa del Carmen - Chapulineros Oaxaca20.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
1-1
Î
Tapachula Soconusco FC - Inter Playa del Carmen13.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
2-0

Racing de Veracruz3-2-0

V
Racing de Veracruz - Atletico Celaya11.10.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
2-1
E
Jag.Chiapas - Racing de Veracruz29.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
1-1
E
Racing de Veracruz - Deportiva Venados20.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
3-3
V
Montaneses FC - Racing de Veracruz13.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
1-3
V
Racing de Veracruz - Chapulineros Oaxaca06.09.26 · Liga Primera Premier, Group Stage
5-1

Întâlniri directe Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz

Inter Playa del Carmen 2Egal 0Racing de Veracruz 3
Î
Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz18.10.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Inter Playa del Carmen. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Inter Playa del Carmen4.0023% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Racing de Veracruz1.7851% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.30
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz s-a jucat duminică, 18 octombrie, în Liga Primera Premier, Group Stage (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Inter Playa del Carmen vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Racing de Veracruz n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 14-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Inter Playa del Carmen a câștigat de 2 ori, Racing de Veracruz de 3 ori. Ultima: Racing de Veracruz - Inter Playa del Carmen 5-0, pe 7 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Racing de Veracruz, la 1.78, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Inter Playa del Carmen și 2,0 pentru Racing de Veracruz. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Racing de Veracruz, modelul calculează 55%. Cota de 1.78 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri merită privit: 61% în model, iar 1.76 plătește peste cota corectă de 1.64. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din duminică, 18 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz

Goluri estimate: 1,19 Inter Playa del Carmen și 1,95 Racing de Veracruz, total 3,14. 1X2 în model: 23% · 22% · 55%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-29,8%0-18,4%0-28,2%1-36,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Inter Playa del Carmen. Inter Playa del Carmen a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startRacing de Veracruz · 1.78
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz?

S-a jucat duminică, 18 octombrie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz?

În Liga Primera Premier, Group Stage (Mexic).

Unde s-a jucat Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz?

Pe Estadio de La Unidad Deportiva Mario Villanueva Madrid, în Playa del Carmen, duminică, 18 octombrie, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz?

Racing de Veracruz pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Inter Playa del Carmen - Racing de Veracruz?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga Primera Premier, Group Stage

Toată liga →