Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

FinlandaFinlanda · Kakkonen

Ilves Tampere 2 - MuSa

Statistici și rezultat final · marți, 4 august

FinlandaKakkonen · Finlanda Final
Ilves Tampere 2
ÎEVEV
Final7-0Pauză 1-0
MuSa
ÎÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Ilves Tampere 2 84%Egal 9%MuSa 6%

Ilves Tampere 2 7-0 MuSa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ilves Tampere 2 7-0 MuSa (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 74% pentru victoria lui Ilves Tampere 2, iar cotele fără marjă 84%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 4,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 81%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 7-0 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (9-4) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Ilves Tampere 2în meciMuSa
9
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ilves Tampere 2 vs MuSa

Ilves Tampere 2 marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. MuSa marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,8. La Ilves Tampere 2, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Ilves Tampere 2 3, egal 0, MuSa 1.

~4,4goluri estimate
81%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Ilves Tampere 2ultimele 5MuSa
1,60
Puncte / meci
0,80
2,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
2,8
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ilves Tampere 2 și ultimele 5 MuSa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ilves Tampere 22-2-1

Î
Pallo-Iirot Rauma - Tamp.Ilves 224.07.26 · Kakkonen
2-1
E
Tamp.Ilves 2 - FC Honka18.07.26 · Kakkonen
2-2
V
Tamp.Ilves 2 - Grankulla IFK14.07.26 · Kakkonen
6-2
E
AIFK Turku - Tamp.Ilves 210.07.26 · Kakkonen
1-1
V
Tamp.Ilves 2 - EPS05.07.26 · Kakkonen
4-2

MuSa1-1-3

Î
MuSa - EPS25.07.26 · Kakkonen
0-2
Î
HJS Akatemia - MuSa18.07.26 · Kakkonen
2-1
V
MuSa - Grankulla IFK09.07.26 · Kakkonen
3-1
Î
FC Honka - MuSa04.07.26 · Kakkonen
7-1
E
MuSa - Pallo-Iirot Rauma27.06.26 · Kakkonen
2-2

Întâlniri directe Ilves Tampere 2 - MuSa

Ilves Tampere 2 3Egal 0MuSa 1
MuSa - Tamp.Ilves 223.05.2026 · pauză 3-1
3-4
MuSa - Tamp.Ilves 228.06.2025 · pauză 0-1
0-2
Tamp.Ilves 2 - MuSa21.04.2025 · pauză 1-0
2-1
MuSa - Tamp.Ilves 216.04.2025 · pauză 2-1
3-5

V/E/Î din perspectiva Ilves Tampere 2. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ilves Tampere 2 - MuSa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ilves Tampere 21.0884% fără marjă
X · Egal9.809% fără marjă
2 · MuSa14.006% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.01
X2 4.65
12 1.04

Goluri

Sub 2.5 4.65
Peste 2.5 1.12

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.35
Pauză peste 1.5 1.50

Analiza de dinainte de meci

Ilves Tampere 2 - MuSa s-a jucat marți, 4 august, în Kakkonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ilves Tampere 2 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, MuSa are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Ilves Tampere 2 a câștigat de 3 ori, MuSa o dată. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: MuSa - Tamp.Ilves 2 3-4, pe 23 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Ilves Tampere 2, la 1.08, cu egalul la 9.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 84% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.12, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 3,1 pentru Ilves Tampere 2 și 1,3 pentru MuSa. Scorul cel mai probabil e 3-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 74% la victorie, față de 84%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ilves Tampere 2: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.08, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 81%. Cota de 1.12 e sub cea corectă (1.23) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 68% în model, iar 1.53 e aproape de cota corectă (1.47). Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Ilves Tampere 2 - MuSa

Goluri estimate: 3,11 Ilves Tampere 2 și 1,25 MuSa, total 4,36. 1X2 în model: 74% · 14% · 12%. Peste 2,5: 81% (cotă corectă 1.23). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
12%2
18%3
19%4
44%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 19% · peste 2,5: 81% (verde).

Scoruri probabile

3-18,0%2-17,7%3-06,4%2-06,2%4-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ilves Tampere 2. Ilves Tampere 2 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: MuSa. MuSa a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final7-0
Pauză1-0
Cornere9-4
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startIlves Tampere 2 · 1.08
Goluri estimate~4,4
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ilves Tampere 2 - MuSa?

S-a jucat marți, 4 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 7-0.

În ce competiție s-a jucat Ilves Tampere 2 - MuSa?

În Kakkonen (Finlanda).

Unde s-a jucat Ilves Tampere 2 - MuSa?

Pe Stadionul Tammela, în Tampere, marți, 4 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Ilves Tampere 2 - MuSa?

Ilves Tampere 2 pleca favorită, la cota 1.08. Meciul s-a terminat 7-0.

Câte goluri s-au marcat în Ilves Tampere 2 - MuSa?

7 goluri, scor final 7-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,4.

Alte meciuri din Kakkonen

Toată liga →