Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SUASUA · MLS Next Pro

Houston Dynamo II - Ventura County

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

SUAMLS Next Pro · SUA Final
Houston Dynamo II
ÎVÎEV
Final0-2Pauză 0-1
Ventura County
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Houston Dynamo II 42%Egal 25%Ventura County 33%

Houston Dynamo II 0-2 Ventura County: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Houston Dynamo II 0-2 Ventura County (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Ventura County, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 0-2 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (12-3) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Houston Dynamo IIîn meciVentura County
12
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Houston Dynamo II vs Ventura County

Houston Dynamo II marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Ventura County marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,8. În directe, Houston Dynamo II nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Houston Dynamo IIultimele 5Ventura County
1,40
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
3,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Houston Dynamo II și ultimele 5 Ventura County, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Houston Dynamo II2-1-2

Î
Houston Dynamo II - Ventura County15.08.26 · MLS Next Pro
0-2
V
Houston Dynamo II - Real Monarchs09.08.26 · MLS Next Pro
3-0
Î
Sporting Kansas City II - Houston Dynamo II01.08.26 · MLS Next Pro
3-2
E
Houston Dynamo II - Austin FC II27.07.26 · MLS Next Pro
1-1
V
Houston Dynamo II - Colorado Rapids II19.07.26 · MLS Next Pro
2-1

Ventura County4-0-1

V
Houston Dynamo II - Ventura County15.08.26 · MLS Next Pro
0-2
V
Ventura County - North Texas01.08.26 · MLS Next Pro
6-1
V
Ventura County - The Town FC26.07.26 · MLS Next Pro
3-0
V
Ventura County - Los Angeles FC II19.07.26 · MLS Next Pro
2-0
Î
Vancouver Whitecaps II - Ventura County08.07.26 · MLS Next Pro
3-2

Întâlniri directe Houston Dynamo II - Ventura County

Houston Dynamo II 0Egal 2Ventura County 3
Î
Houston Dynamo II - Ventura County15.08.2026 · pauză 0-1
0-2
Î
Ventura County - Houston Dynamo II07.06.2026 · pauză 0-0
3-1
Î
Ventura County - Houston Dynamo II27.03.2025 · pauză 0-0
1-0
E
Houston Dynamo II - Ventura County09.09.2024 · pauză 2-0
2-2
E
Ventura County - Houston Dynamo II06.07.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Houston Dynamo II. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Houston Dynamo II - Ventura County

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Houston Dynamo II2.1742% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · Ventura County2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.16
X2 1.97
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.52
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Analiza de dinainte de meci

Houston Dynamo II - Ventura County s-a jucat sâmbătă, 15 august, în MLS Next Pro (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Houston Dynamo II are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-7. Ventura County vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 4.

În ultimele 5 întâlniri directe, Houston Dynamo II a câștigat niciodată, Ventura County de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Houston Dynamo II - Ventura County 0-2, pe 15 august 2026.

Houston Dynamo II pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.55, iar Ventura County la 2.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Houston Dynamo II și 1,9 pentru Ventura County. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Casele dau 1.97, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.43 e sub cea corectă (1.56) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 65% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.54). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Houston Dynamo II - Ventura County

Goluri estimate: 1,47 Houston Dynamo II și 1,87 Ventura County, total 3,34. 1X2 în model: 31% · 22% · 47%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%1-29,1%2-17,2%2-26,7%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere12-3
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startHouston Dynamo II · 2.17
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Houston Dynamo II - Ventura County?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Houston Dynamo II - Ventura County?

În MLS Next Pro (SUA).

Cine era favorită în Houston Dynamo II - Ventura County?

Houston Dynamo II pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Houston Dynamo II - Ventura County?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din MLS Next Pro

Toată liga →