Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

Hellerup IK - VSK Aarhus

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
Hellerup IK
EÎÎVÎ
Final0-2Pauză 0-2
VSK Aarhus
EÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hellerup IK 28%Egal 26%VSK Aarhus 46%

Hellerup IK 0-2 VSK Aarhus: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hellerup IK 0-2 VSK Aarhus (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui VSK Aarhus, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 37%). Scorul exact 0-2 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (10-4) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Hellerup IKîn meciVSK Aarhus
10
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hellerup IK vs VSK Aarhus

Hellerup IK marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,2. VSK Aarhus marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Hellerup IK, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hellerup IKultimele 5VSK Aarhus
0,80
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
0,8
3,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hellerup IK și ultimele 5 VSK Aarhus, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hellerup IK1-1-3

E
Bronshoj BK - Hellerup IK25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Hellerup IK - Holbaek BI18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
FC Roskilde - Hellerup IK06.06.26 · 2Nd Division, Promotion Group
3-2
V
Hellerup IK - Vendsyssel30.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-3
Î
AB Gladsaxe - Hellerup IK22.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
5-0

VSK Aarhus2-1-2

E
Brabrand IF - VSK Aarhus21.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Middelfart - VSK Aarhus18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
VSK Aarhus - Helsingor06.06.26 · 2Nd Division, Promotion Group
3-2
V
Ishoj IF - VSK Aarhus30.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
VSK Aarhus - Fremad Amager23.05.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1

Întâlniri directe Hellerup IK - VSK Aarhus

Hellerup IK 1Egal 0VSK Aarhus 1
Î4-1
V1-0

V/E/Î din perspectiva Hellerup IK. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hellerup IK - VSK Aarhus

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hellerup IK3.3028% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · VSK Aarhus2.0046% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.70
X2 1.27
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Hellerup IK - VSK Aarhus s-a jucat sâmbătă, 1 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hellerup IK are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. VSK Aarhus vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Hellerup IK a câștigat o dată, VSK Aarhus o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: VSK Aarhus - Hellerup IK 4-1, pe 21 martie 2026.

VSK Aarhus pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.50, iar Hellerup IK la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Hellerup IK și 1,8 pentru VSK Aarhus. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.67 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 63%. Cota de 1.60 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hellerup IK - VSK Aarhus

Goluri estimate: 1,37 Hellerup IK și 1,82 VSK Aarhus, total 3,19. 1X2 în model: 29% · 23% · 48%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,3%0-17,5%2-17,0%0-26,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hellerup IK. Hellerup IK a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere10-4
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startVSK Aarhus · 2.00
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hellerup IK - VSK Aarhus?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Hellerup IK - VSK Aarhus?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Cine era favorită în Hellerup IK - VSK Aarhus?

VSK Aarhus pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Hellerup IK - VSK Aarhus?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →