Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

DanemarcaDanemarca · 2Nd Division, Promotion Group

Hellerup IK - Middelfart

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Danemarca2Nd Division, Promotion Group · Danemarca Final
Hellerup IK
VÎVEV
Final1-2Pauză 1-2
Middelfart
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Hellerup IK 24%Egal 25%Middelfart 50%

Hellerup IK 1-2 Middelfart: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hellerup IK 1-2 Middelfart (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Middelfart, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 1-2 avea 9,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Hellerup IKîn meciMiddelfart
5
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hellerup IK vs Middelfart

Hellerup IK marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. Middelfart marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,8. La Hellerup IK, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Hellerup IK nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hellerup IKultimele 5Middelfart
2,00
Puncte / meci
2,00
2,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Hellerup IK și ultimele 5 Middelfart, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hellerup IK3-1-1

V
NB Bornholm - Hellerup IK25.08.26 · Cupa
1-4
Î
B.93 Copenhagen - Hellerup IK21.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
3-0
V
Hellerup IK - Frederiksberg Alliancen 200014.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-1
E
Naestved BK - Hellerup IK09.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-1
V
FC Rudersdal - Hellerup IK04.08.26 · Cupa
1-5

Middelfart3-1-1

V0-1
Î
Middelfart - Nykobing22.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-3
E
FC Roskilde - Middelfart15.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-1
V
Middelfart - Brabrand IF07.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
4-0
V
Bredballe If - Middelfart04.08.26 · Cupa
0-2

Întâlniri directe Hellerup IK - Middelfart

Hellerup IK 0Egal 1Middelfart 2
Î2-1
E1-1
Î4-0

V/E/Î din perspectiva Hellerup IK. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hellerup IK - Middelfart

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hellerup IK3.7524% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Middelfart1.8250% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.88
X2 1.20
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Hellerup IK - Middelfart s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hellerup IK are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Middelfart vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 4.

În ultimele 3 întâlniri directe, Hellerup IK a câștigat niciodată, Middelfart de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Middelfart - Hellerup IK 2-1, pe 12 aprilie 2025.

Middelfart pleacă favorită, la cota 1.82. Egalul e la 3.65, iar Hellerup IK la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Hellerup IK și 1,8 pentru Middelfart. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 62% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.61). Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.57 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hellerup IK - Middelfart

Goluri estimate: 1,41 Hellerup IK și 1,76 Middelfart, total 3,17. 1X2 în model: 31% · 23% · 46%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%1-29,2%0-17,4%2-17,3%0-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-2
Cornere5-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startMiddelfart · 1.82
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hellerup IK - Middelfart?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Hellerup IK - Middelfart?

În 2Nd Division, Promotion Group (Danemarca).

Cine era favorită în Hellerup IK - Middelfart?

Middelfart pleca favorită, la cota 1.82. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Hellerup IK - Middelfart?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din 2Nd Division, Promotion Group

Toată liga →