Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Hednesford Town - Scarborough Athletic

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Hednesford Town
ÎVÎEV
Final3-4Pauză 1-1
Scarborough Athletic
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Hednesford Town 40%Egal 28%Scarborough Athletic 32%

Hednesford Town 3-4 Scarborough Athletic: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hednesford Town 3-4 Scarborough Athletic (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Scarborough Athletic, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 3-4 avea 0,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (7-3) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Hednesford Townîn meciScarborough Athletic
7
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hednesford Town vs Scarborough Athletic

Hednesford Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Scarborough Athletic marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Hednesford Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hednesford Townultimele 5Scarborough Athletic
1,40
Puncte / meci
0,20
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Hednesford Town și ultimele 5 Scarborough Athletic, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hednesford Town2-1-2

Î
Merthyr Town - Hednesford Town08.08.26 · National League - Nord
2-0
V
Hednesford Town - Boston United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Hednesford Town - Solihull Moors18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Hednesford Town - Warrington Rylands04.05.26 · Northern Premier League - PD
1-1
V
Hednesford Town - Stockton Town28.04.26 · Northern Premier League - PD
2-0

Scarborough Athletic0-1-4

Î
Scarborough Athletic - South Shields08.08.26 · National League - Nord
0-1
Î
Harrogate Town - Scarborough Athletic01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Scarborough Athletic - Barnsley25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Buxton - Scarborough Athletic28.04.26 · National League - Nord
4-2
E
Bedford Town - Scarborough Athletic25.04.26 · National League - Nord
1-1

Ponturi Hednesford Town - Scarborough Athletic

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hednesford Town2.3040% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Scarborough Athletic2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.53
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Hednesford Town - Scarborough Athletic s-a jucat sâmbătă, 15 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hednesford Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Scarborough Athletic n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-10.

La case, diferența e mică: Hednesford Town are cota 2.30, Scarborough Athletic 2.85. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Hednesford Town și 1,1 pentru Scarborough Athletic. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 47% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. Cota 1.37 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hednesford Town - Scarborough Athletic

Goluri estimate: 1,53 Hednesford Town și 1,09 Scarborough Athletic, total 2,62. 1X2 în model: 47% · 26% · 27%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-011,1%2-19,3%2-08,5%0-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Scarborough Athletic. Scarborough Athletic a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-4
Pauză1-1
Cornere7-3
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startHednesford Town · 2.30
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hednesford Town - Scarborough Athletic?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-4.

În ce competiție s-a jucat Hednesford Town - Scarborough Athletic?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Hednesford Town - Scarborough Athletic?

Pe Keys Park, în Hednesford, Staffordshire, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Hednesford Town - Scarborough Athletic?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-4.

Câte goluri s-au marcat în Hednesford Town - Scarborough Athletic?

7 goluri, scor final 3-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →