Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Hednesford Town - Harborough Town

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Hednesford Town
EEÎÎV
Final2-1Pauză 0-0
Harborough Town
VEVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Hednesford Town 40%Egal 27%Harborough Town 33%

Hednesford Town 2-1 Harborough Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hednesford Town 2-1 Harborough Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Hednesford Town, iar cotele fără marjă 40%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 2-1 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (5-8) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Hednesford Townîn meciHarborough Town
5
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hednesford Town vs Harborough Town

Hednesford Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Harborough Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hednesford Townultimele 5Harborough Town
1,00
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Hednesford Town și ultimele 5 Harborough Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hednesford Town1-2-2

E
Telford United - Hednesford Town22.08.26 · National League - Nord
1-1
E
Hednesford Town - Southport18.08.26 · National League - Nord
2-2
Î
Hednesford Town - Scarborough Athletic15.08.26 · National League - Nord
3-4
Î
Merthyr Town - Hednesford Town08.08.26 · National League - Nord
2-0
V
Hednesford Town - Boston United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0

Harborough Town2-3-0

V
Harborough Town - Darlington22.08.26 · National League - Nord
4-2
E
Oxford City - Harborough Town18.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Harborough Town - Morecambe15.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Kings Lynn Town - Harborough Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
E
Quorn FC - Harborough Town25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Întâlniri directe Hednesford Town - Harborough Town

Hednesford Town 0Egal 0Harborough Town 1

V/E/Î din perspectiva Hednesford Town. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hednesford Town - Harborough Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hednesford Town2.3040% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Harborough Town2.7733% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.53
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Hednesford Town - Harborough Town s-a jucat vineri, 28 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Hednesford Town are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-9. Harborough Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 9 goluri și a primit 6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Harborough Town - Hednesford Town 2-0, pe 4 octombrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.30 pentru gazde, 2.77 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Hednesford Town și 1,6 pentru Harborough Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Hednesford Town are 35%, Harborough Town 41%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.63 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hednesford Town - Harborough Town

Goluri estimate: 1,48 Hednesford Town și 1,60 Harborough Town, total 3,08. 1X2 în model: 35% · 24% · 41%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-28,7%2-18,1%0-17,4%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hednesford Town. Hednesford Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-0
Cornere5-8
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startHednesford Town · 2.30
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hednesford Town - Harborough Town?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Hednesford Town - Harborough Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Hednesford Town - Harborough Town?

Pe Keys Park, în Hednesford, Staffordshire, vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Hednesford Town - Harborough Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.77 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Hednesford Town - Harborough Town?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →