Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Hebburn Town - Southport

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Hebburn Town
VÎÎEE
Final3-1Pauză 2-0
Southport
EVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Hebburn Town 34%Egal 27%Southport 39%

Hebburn Town 3-1 Southport: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hebburn Town 3-1 Southport (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Hebburn Town, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 3-1 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Hebburn Townîn meciSouthport
1
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hebburn Town vs Southport

Hebburn Town marchează și primește câte 2,2 goluri pe meci. Southport marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. La Hebburn Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hebburn Townultimele 5Southport
1,00
Puncte / meci
1,60
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Hebburn Town și ultimele 5 Southport, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hebburn Town1-2-2

V
Blyth Spartans - Hebburn Town01.08.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Hebburn Town - Anstey Nomads25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Hebburn Town - Hartlepool United21.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Morpeth Town - Hebburn Town18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Hebburn Town - Gateshead14.07.26 · Amicale intercluburi
3-3

Southport2-2-1

E
Southport - Wigan Athletic31.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Warrington Town - Southport25.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Southport - United of Manchester24.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Southport - Fleetwood Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
Atherton LR - Southport11.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Ponturi Hebburn Town - Southport

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hebburn Town2.7234% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Southport2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.47
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Hebburn Town - Southport s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hebburn Town vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Southport are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

La case, diferența e mică: Hebburn Town are cota 2.72, Southport 2.35. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Hebburn Town și 1,6 pentru Southport. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Hebburn Town are 36%, Southport 40%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.68 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 62% în model, iar 1.59 e aproape de cota corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hebburn Town - Southport

Goluri estimate: 1,49 Hebburn Town și 1,60 Southport, total 3,09. 1X2 în model: 36% · 24% · 40%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-28,7%2-18,1%0-17,3%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hebburn Town. Hebburn Town a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere1-6
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startSouthport · 2.35
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hebburn Town - Southport?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Hebburn Town - Southport?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Cine era favorită în Hebburn Town - Southport?

Niciuna clar: cotele erau 2.72 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Hebburn Town - Southport?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →