Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Hebburn Town - Kings Lynn Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Hebburn Town
VVEVV
Final4-2Pauză 1-2
Kings Lynn Town
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hebburn Town 36%Egal 28%Kings Lynn Town 37%

Hebburn Town 4-2 Kings Lynn Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hebburn Town 4-2 Kings Lynn Town (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Hebburn Town, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 4-2 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Hebburn Townîn meciKings Lynn Town
5
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hebburn Town vs Kings Lynn Town

Hebburn Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. Kings Lynn Town marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. La Kings Lynn Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hebburn Townultimele 5Kings Lynn Town
2,60
Puncte / meci
0,80
2,2
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Hebburn Town și ultimele 5 Kings Lynn Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hebburn Town4-1-0

V
Buxton - Hebburn Town22.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Hebburn Town - Worksop Town18.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Brackley Town - Hebburn Town15.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Hebburn Town - Southport08.08.26 · National League - Nord
3-1
V
Blyth Spartans - Hebburn Town01.08.26 · Amicale intercluburi
2-4

Kings Lynn Town1-1-3

Î
Kings Lynn Town - Marine22.08.26 · National League - Nord
1-4
V
Brackley Town - Kings Lynn Town18.08.26 · National League - Nord
0-2
Î
Chester - Kings Lynn Town15.08.26 · National League - Nord
2-0
E
Kings Lynn Town - Harborough Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
Î
Norwich City - Kings Lynn Town04.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Ponturi Hebburn Town - Kings Lynn Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hebburn Town2.5736% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Kings Lynn Town2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.36
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Hebburn Town - Kings Lynn Town s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hebburn Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 11 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Kings Lynn Town are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-9. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

La case, diferența e mică: Hebburn Town are cota 2.57, Kings Lynn Town 2.50. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Hebburn Town și 1,2 pentru Kings Lynn Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 36%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Hebburn Town, modelul calculează 50%. Cota de 2.57 e peste cea corectă (2.00). Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.21 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hebburn Town - Kings Lynn Town

Goluri estimate: 1,69 Hebburn Town și 1,15 Kings Lynn Town, total 2,84. 1X2 în model: 50% · 24% · 26%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%1-09,9%2-19,6%2-08,3%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kings Lynn Town. Kings Lynn Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză1-2
Cornere5-4
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startKings Lynn Town · 2.50
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hebburn Town - Kings Lynn Town?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Hebburn Town - Kings Lynn Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Cine era favorită în Hebburn Town - Kings Lynn Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Hebburn Town - Kings Lynn Town?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →