Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

SuediaSuedia · Ettan

Hassleholms IF - Laholms FK

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

SuediaEttan · Suedia Final
Hassleholms IF
EVVVÎ
Final2-1Pauză 2-0
Laholms FK
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Hassleholms IF 56%Egal 23%Laholms FK 21%

Hassleholms IF 2-1 Laholms FK: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hassleholms IF 2-1 Laholms FK (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Hassleholms IF, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 2-1 avea 9,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Hassleholms IFîn meciLaholms FK
1
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hassleholms IF vs Laholms FK

Hassleholms IF marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. Laholms FK marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Hassleholms IFultimele 5Laholms FK
2,00
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,4
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Hassleholms IF și ultimele 5 Laholms FK, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hassleholms IF3-1-1

E
Hassleholms IF - Landskrona20.08.26 · Cupa
0-0
V
Lunds BK - Hassleholms IF14.08.26 · Ettan
0-3
V
Utsikten - Hassleholms IF08.08.26 · Ettan
0-2
V
Hassleholms IF - Atvidaberg FF01.08.26 · Ettan
2-0
Î
Hassleholms IF - BK Olympic25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Laholms FK3-1-1

E
Laholms FK - Jonkopings Sodra15.08.26 · Ettan
0-0
V
Trollhattan - Laholms FK08.08.26 · Ettan
0-1
Î
Laholms FK - Trollhattan01.08.26 · Ettan
0-1
V
Laholms FK - Utsikten27.06.26 · Ettan
3-1
V
Kristianstad FC - Laholms FK21.06.26 · Ettan
0-3

Întâlniri directe Hassleholms IF - Laholms FK

Hassleholms IF 1Egal 0Laholms FK 0
V
Laholms FK - Hassleholms IF04.06.2026 · pauză 1-2
1-2

V/E/Î din perspectiva Hassleholms IF. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Hassleholms IF - Laholms FK

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hassleholms IF1.6456% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Laholms FK4.3521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.16
X2 2.02
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Hassleholms IF - Laholms FK s-a jucat luni, 24 august, în Ettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hassleholms IF vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 2. În ultimele 5 meciuri, Laholms FK are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-2.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Laholms FK - Hassleholms IF 1-2, pe 4 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Hassleholms IF, la 1.64, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Hassleholms IF și 1,0 pentru Laholms FK. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 56%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.16, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 2.10 e peste cea corectă (1.75). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Hassleholms IF - Laholms FK

Goluri estimate: 1,43 Hassleholms IF și 0,98 Laholms FK, total 2,41. 1X2 în model: 47% · 27% · 26%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-012,8%1-112,6%2-09,2%0-09,0%2-19,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere1-7
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startHassleholms IF · 1.64
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hassleholms IF - Laholms FK?

S-a jucat luni, 24 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Hassleholms IF - Laholms FK?

În Ettan (Suedia).

Cine era favorită în Hassleholms IF - Laholms FK?

Hassleholms IF pleca favorită, la cota 1.64. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Hassleholms IF - Laholms FK?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Ettan

Toată liga →