Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Hartlepool United - Fleetwood Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Hartlepool United
ÎVVVÎ
Final1-0Pauză 0-0
Fleetwood Town
EVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Hartlepool United 27%Egal 27%Fleetwood Town 45%

Hartlepool United 1-0 Fleetwood Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hartlepool United 1-0 Fleetwood Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru victoria lui Hartlepool United, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 1-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Hartlepool Unitedîn meciFleetwood Town
5
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hartlepool United vs Fleetwood Town

Hartlepool United marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Fleetwood Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,4. La Hartlepool United, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hartlepool Unitedultimele 5Fleetwood Town
1,80
Puncte / meci
2,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,4
2,2
Goluri primite / meci
0,4
3
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Hartlepool United și ultimele 5 Fleetwood Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hartlepool United3-0-2

Î
Hartlepool United - Grimsby Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Hebburn Town - Hartlepool United21.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Spennymoor Town - Hartlepool United18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Redcar Athletic FC - Hartlepool United14.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Boston United - Hartlepool United25.04.26 · National League
3-1

Fleetwood Town4-1-0

E
Fleetwood Town - Bolton Wanderers28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Fleetwood Town - Huddersfield Town21.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Southport - Fleetwood Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Fleetwood Town - Chester14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Bamber Bridge - Fleetwood Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-5

Ponturi Hartlepool United - Fleetwood Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hartlepool United3.3527% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Fleetwood Town2.0245% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.60
X2 1.31
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Hartlepool United - Fleetwood Town s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hartlepool United vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Fleetwood Town n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-2.

Casele o dau favorită pe Fleetwood Town, la 2.02, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.67.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Hartlepool United și 1,9 pentru Fleetwood Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Fleetwood Town, modelul calculează 55%. Cota de 2.02 e peste cea corectă (1.82). Peste 2.5 goluri merită privit: 59% în model, iar 1.80 plătește peste cota corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.67 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hartlepool United - Fleetwood Town

Goluri estimate: 1,18 Hartlepool United și 1,93 Fleetwood Town, total 3,11. 1X2 în model: 23% · 22% · 55%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%1-29,8%0-18,6%0-28,3%1-36,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hartlepool United. Hartlepool United a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startFleetwood Town · 2.02
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hartlepool United - Fleetwood Town?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Hartlepool United - Fleetwood Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Hartlepool United - Fleetwood Town?

Pe Northern Gas and Power Stadium, în Hartlepool, sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Hartlepool United - Fleetwood Town?

Fleetwood Town pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Hartlepool United - Fleetwood Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →