Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Halesowen Town - Stourbridge

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Halesowen Town
EÎVVÎ
Final3-3Pauză 2-2
Stourbridge
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Halesowen Town 54%Egal 24%Stourbridge 22%

Halesowen Town 3-3 Stourbridge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Halesowen Town 3-3 Stourbridge (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 3-3 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Halesowen Townîn meciStourbridge
7
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Halesowen Town vs Stourbridge

Halesowen Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Stourbridge marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 4 întâlniri directe: Halesowen Town 2, egal 1, Stourbridge 1.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Halesowen Townultimele 5Stourbridge
1,40
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Halesowen Town și ultimele 5 Stourbridge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Halesowen Town2-1-2

E
Halesowen Town - Tamworth25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Halesowen Town - Kidderminster Harriers18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
AFC Wulfrunians - Halesowen Town14.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Lye Town - Halesowen Town10.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Spalding United - Halesowen Town29.04.26 · Southern League - PD Central
1-0

Stourbridge3-0-2

Î
Stourbridge - Malvern Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Stourport S. - Stourbridge14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Stourbridge - Royston Town25.04.26 · Southern League - PD Central
1-0
V
Sudbury - Stourbridge18.04.26 · Southern League - PD Central
0-4
Î
Stourbridge - Needham Market15.04.26 · Southern League - PD Central
0-1

Întâlniri directe Halesowen Town - Stourbridge

Halesowen Town 2Egal 1Stourbridge 1
Î0-3
V1-3
V3-1
E2-2

V/E/Î din perspectiva Halesowen Town. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Halesowen Town - Stourbridge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Halesowen Town1.6954% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Stourbridge4.2522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.17
X2 2.00
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Halesowen Town - Stourbridge s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Halesowen Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Stourbridge are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-3.

În ultimele 4 întâlniri directe, Halesowen Town a câștigat de 2 ori, Stourbridge o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Halesowen Town - Stourbridge 0-3, pe 7 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Halesowen Town, la 1.69, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Halesowen Town și 1,3 pentru Stourbridge. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 44% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.17, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.16 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Halesowen Town - Stourbridge

Goluri estimate: 1,53 Halesowen Town și 1,25 Stourbridge, total 2,78. 1X2 în model: 44% · 25% · 31%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-09,5%2-19,1%0-17,8%1-27,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză2-2
Cornere7-2
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startHalesowen Town · 1.69
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Halesowen Town - Stourbridge?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Halesowen Town - Stourbridge?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Halesowen Town - Stourbridge?

Pe The Grove, în Halesowen, West Midlands, marți, 28 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Halesowen Town - Stourbridge?

Halesowen Town pleca favorită, la cota 1.69. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Halesowen Town - Stourbridge?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →