Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

ChinaChina · Super League (F)

Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

ChinaSuper League (F) · China Final
Guangxi Pingguo (F)
ÎVÎÎE
Final1-0Pauză 0-0
Shandong SL (F)
EEEÎE
Șanse înainte de start, după cote
Guangxi Pingguo (F) 31%Egal 33%Shandong SL (F) 37%

Guangxi Pingguo (F) 1-0 Shandong SL (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Guangxi Pingguo (F) 1-0 Shandong SL (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Guangxi Pingguo (F), iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 1,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG n-a ieșit (NG avea 66%). Scorul exact 1-0 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Guangxi Pingguo (F)în meciShandong SL (F)
4
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Guangxi Pingguo (F) vs Shandong SL (F)

Guangxi Pingguo (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. Shandong SL (F) marchează 0,2 goluri pe meci și primește 0,4. La Shandong SL (F), doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
26%peste 2,5 goluri
34%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Guangxi Pingguo (F)ultimele 5Shandong SL (F)
0,80
Puncte / meci
0,80
0,6
Goluri marcate / meci
0,2
1,4
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Guangxi Pingguo (F) și ultimele 5 Shandong SL (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Guangxi Pingguo (F)1-1-3

Î
Changchun Dazhong (F) - Guangxi Dening (F)17.10.26 · Super League (F)
3-1
V
Sichuan Jiann. (F) - Guangxi Dening (F)11.10.26 · Super League (F)
0-1
Î
Liaoning Shenbei Hefeng (F) - Guangxi Dening (F)19.07.26 · Super League (F)
2-1
Î
Guangxi Dening (F) - Shaanxi Chang Athletic (F)12.07.26 · Super League (F)
0-2
E
Shandong SL (F) - Guangxi Dening (F)04.07.26 · Super League (F)
0-0

Shandong SL (F)0-4-1

E
Shandong SL (F) - Sichuan Jiann. (F)18.10.26 · Super League (F)
0-0
E
Guangdong Meizhou (F) - Shandong SL (F)10.10.26 · Super League (F)
0-0
E
Shandong SL (F) - Beijing BG Phoenix (F)19.07.26 · Super League (F)
1-1
Î
Wuhan Jiangda University (F) - Shandong SL (F)15.07.26 · Super League (F)
1-0
E
Shandong SL (F) - Guangxi Dening (F)04.07.26 · Super League (F)
0-0

Întâlniri directe Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)

Guangxi Pingguo (F) 0Egal 1Shandong SL (F) 0
Shandong SL (F) - Guangxi Dening (F)04.07.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Guangxi Pingguo (F). 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Guangxi Pingguo (F)2.9231% fără marjă
X · Egal2.7533% fără marjă
2 · Shandong SL (F)2.4537% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.32
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.49
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.69

Analiza de dinainte de meci

Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F) s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Super League (F) (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Guangxi Pingguo (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Shandong SL (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. A marcat 1 gol și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Shandong SL (F) - Guangxi Dening (F) 0-0, pe 4 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.92 pentru gazde, 2.45 pentru oaspeți și 2.75 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.02.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Guangxi Pingguo (F) și 1,0 pentru Shandong SL (F). Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 1.32 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri merită privit: 74% în model, iar 1.49 plătește peste cota corectă de 1.35. Nu marchează ambele (NG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.69, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)

Goluri estimate: 0,78 Guangxi Pingguo (F) și 0,99 Shandong SL (F), total 1,77. 1X2 în model: 28% · 33% · 39%. Peste 2,5: 26% (cotă corectă 3.85). GG: 34% (cotă corectă 2.94). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

17%0
30%1
27%2
16%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 74% · peste 2,5: 26% (verde).

Scoruri probabile

0-017,0%0-116,9%1-013,3%1-113,2%0-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Shandong SL (F). Shandong SL (F) a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,3 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere4-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startShandong SL (F) · 2.45
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 13:35 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)?

În Super League (F) (China).

Cine era favorită în Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.92 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Guangxi Pingguo (F) - Shandong SL (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.

Alte meciuri din Super League (F)

Toată liga →