Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

ChinaChina · Super League (F)

Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

ChinaSuper League (F) · China Final
Final1-1Pauză 1-0
Changchun Dazhong (F)
VVÎÎE
Șanse înainte de start, după cote
Guangdong Meizhou (F) 39%Egal 30%Changchun Dazhong (F) 31%

Guangdong Meizhou (F) 1-1 Changchun Dazhong (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Guangdong Meizhou (F) 1-1 Changchun Dazhong (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 1-1 avea 13,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (1-10) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Guangdong Meizhou (F)în meciChangchun Dazhong (F)
1
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Guangdong Meizhou (F) vs Changchun Dazhong (F)

Guangdong Meizhou (F) marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Changchun Dazhong (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. În directe, Guangdong Meizhou (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Guangdong Meizhou (F)ultimele 5Changchun Dazhong (F)
1,20
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Guangdong Meizhou (F) și ultimele 5 Changchun Dazhong (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Guangdong Meizhou (F)1-3-1

E0-0
E
Guangdong Meizhou (F) - Shandong SL (F)10.10.26 · Super League (F)
0-0
V
Guangdong Meizhou (F) - Shanghai Shengli (F)19.07.26 · Super League (F)
2-1
Î
Sichuan Jiann. (F) - Guangdong Meizhou (F)12.07.26 · Super League (F)
4-1
E
Changchun Dazhong (F) - Guangdong Meizhou (F)05.07.26 · Super League (F)
1-1

Changchun Dazhong (F)2-1-2

V
Changchun Dazhong (F) - Guangxi Dening (F)17.10.26 · Super League (F)
3-1
V2-1
Î
Changchun Dazhong (F) - Sichuan Jiann. (F)19.07.26 · Super League (F)
1-2
Î
Zhejiang Hangzhou (F) - Changchun Dazhong (F)14.07.26 · Super League (F)
1-0
E
Changchun Dazhong (F) - Guangdong Meizhou (F)05.07.26 · Super League (F)
1-1

Întâlniri directe Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)

Guangdong Meizhou (F) 0Egal 3Changchun Dazhong (F) 2
E1-1

V/E/Î din perspectiva Guangdong Meizhou (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Guangdong Meizhou (F)2.3239% fără marjă
X · Egal2.9530% fără marjă
2 · Changchun Dazhong (F)2.9031% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.46
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.45
Sub 2.5 1.46
Peste 2.5 2.40

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.65

Analiza de dinainte de meci

Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F) s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Super League (F) (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Guangdong Meizhou (F) are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-6. Changchun Dazhong (F) vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6.

În ultimele 5 întâlniri directe, Guangdong Meizhou (F) a câștigat niciodată, Changchun Dazhong (F) de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Ultima: Changchun Dazhong (F) - Guangdong Meizhou (F) 1-1, pe 5 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.90 pentru oaspeți și 2.95 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.40, iar GG la 2.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Guangdong Meizhou (F) și 1,2 pentru Changchun Dazhong (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Guangdong Meizhou (F) are 34%, Changchun Dazhong (F) 37%. Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.46, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)

Goluri estimate: 1,09 Guangdong Meizhou (F) și 1,16 Changchun Dazhong (F), total 2,25. 1X2 în model: 34% · 29% · 37%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-113,3%0-112,2%1-011,5%0-010,5%1-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere1-10
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startGuangdong Meizhou (F) · 2.32
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)?

În Super League (F) (China).

Unde s-a jucat Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)?

Pe stadionul Wuhua County Olympic Sports Centre, în Meizhou, duminică, 25 octombrie, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Guangdong Meizhou (F) - Changchun Dazhong (F)?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Super League (F)

Toată liga →