Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ChinaChina · League 1

Guangxi Hengchen - Shaanxi Union

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

ChinaLeague 1 · China Final
Guangxi Hengchen
VVÎEE
Final3-0Pauză 0-0
Shaanxi Union
VVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Guangxi Hengchen 42%Egal 30%Shaanxi Union 28%

Guangxi Hengchen 3-0 Shaanxi Union: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Guangxi Hengchen 3-0 Shaanxi Union (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Guangxi Hengchen, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 3-0 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (13-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Guangxi Hengchenîn meciShaanxi Union
13
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Guangxi Hengchen vs Shaanxi Union

Guangxi Hengchen marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. Shaanxi Union marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Guangxi Hengchen, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Guangxi Hengchenultimele 5Shaanxi Union
1,60
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
2,6
2,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Guangxi Hengchen și ultimele 5 Shaanxi Union, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Guangxi Hengchen2-2-1

V3-1
V
Changchun Yatai - Guangxi Hengchen27.06.26 · League 1
1-2
Î
Guangxi Hengchen - Shandong Taishan20.06.26 · Cupa FA
0-5
E
Shenzhen Juniors - Guangxi Hengchen14.06.26 · League 1
1-1
E
Guangxi Hengchen - Foshan Nanshi30.05.26 · League 1
3-3

Shaanxi Union3-1-1

V
Shaanxi Union - Meizhou Hakka11.07.26 · League 1
4-0
V
Shaanxi Union - Wuxi Wuguo04.07.26 · League 1
2-1
Î
Guandong GZ Power - Shaanxi Union27.06.26 · League 1
2-1
E1-1
V
Foshan Nanshi - Shaanxi Union14.06.26 · League 1
0-5

Întâlniri directe Guangxi Hengchen - Shaanxi Union

Guangxi Hengchen 0Egal 0Shaanxi Union 2
Î
Shaanxi Union - Guangxi Hengchen13.10.2024 · pauză 1-0
2-0
Î
Guangxi Hengchen - Shaanxi Union07.09.2024 · pauză 0-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Guangxi Hengchen. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Guangxi Hengchen - Shaanxi Union

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Guangxi Hengchen2.1742% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Shaanxi Union3.2528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.61
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.68
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.33
Pauză peste 1.5 2.82

Analiza de dinainte de meci

Guangxi Hengchen - Shaanxi Union s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în League 1 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Guangxi Hengchen are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 9-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Shaanxi Union vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 4. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Guangxi Hengchen a câștigat niciodată, Shaanxi Union de 2 ori. Ultima: Shaanxi Union - Guangxi Hengchen 2-0, pe 13 octombrie 2024.

Guangxi Hengchen pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.10, iar Shaanxi Union la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.82.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Guangxi Hengchen și 1,8 pentru Shaanxi Union. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 70%. Cota de 1.61 e peste cea corectă (1.43). Peste 2.5 goluri merită privit: 59% în model, iar 2.05 plătește peste cota corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.82, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Guangxi Hengchen - Shaanxi Union

Goluri estimate: 1,34 Guangxi Hengchen și 1,75 Shaanxi Union, total 3,09. 1X2 în model: 30% · 23% · 47%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%1-29,3%0-18,0%2-17,1%0-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Guangxi Hengchen. Guangxi Hengchen a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză0-0
Cornere13-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startGuangxi Hengchen · 2.17
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Guangxi Hengchen - Shaanxi Union?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 14:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Guangxi Hengchen - Shaanxi Union?

În League 1 (China).

Cine era favorită în Guangxi Hengchen - Shaanxi Union?

Guangxi Hengchen pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Guangxi Hengchen - Shaanxi Union?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →